http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/3_darb/02_automatic/irani/Ariyan-sistemro/logo/lopgo.JPG

 

درب آسانسور آرین سیستم رو :                                                              

آریان سیستم رو با نگاه ویژه به مسئولیت خودامیدوار است رضایت استفاده کنندگان را بطور نسبی براورده کرده و در آینده نیز همچنان قدم های بهتری در جهت ارتقاء کیفیت درب های تولیدی خود بردارد.

درب آسانسور مهمترین جزء یک آسانسور است.درب آسانسور به طور سالیانه  200/000 بار باز و بسته می شود.اگر درب آسانسور بر اساس طراحی صحیح و با تکنولوژی بالا تولید شود، قطعا با کیفیت بالاتری کار خواهد کرد.

درب آسانسور خوب باید مشخصات زیر را داشته باشد.
    کم صدا بودن در موقع باز و بسته شدن
    سرعت باز و بسته شدن متعادل و مناسب با نیاز
    صد در صد کارکرد در طول زمان عمر آن با کمترین سرویس دوره ای
    صدمه نزدن به مسافر در هنگام ورود و خروج به کابین آسانسور

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/3_darb/02_automatic/irani/Ariyan-sistemro/logo/ASR-logo--4.png

درب های تولیدی آریان سیستم رو در انواع نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک در اندازه های مختلف، همچنین طرح های خاص و انواع روکش استیل و درب های شیشه ای تولید و عرضه می شود.درب نیمه اتوماتیک سماتیک رو

کاربرد:

در صورتیکه درب های طبقات آسانسور نوع لولایی باشند برای درب کابین از این محصول استفاده می شود.

ویژگی ها:

این درب از درایو دلفین1 با موتور DC بهره می گیرد که با 5 ولوم و سنسور مگنتی سرعت های تند و کند و مشخصات برخورد با مانع آن تنظیم می گردد.این درب در سایز های مختلف بصورت تلسکوپی و جهت بازشو چپ و راست مطابق “راهنمای انتخاب محصول” تولید می شود.برای باز کردن قفل طبقه توسط درب کابین در طبقه مربوطه از کمان مکانیکی می توان استفاده کرد که جداگانه میبایست سفارش داده شود.در موقع ساخت کابین آسانسور، سر درب آن باید دارای ستون تخت 4 سانتی متر و ستون L 13 سانتی متر باشد.ضمناً ارتفاع سقف کابین از کف برای ورودی 2 متری، 225 سانتی متر مناسب است.

 
درب تمام اتوماتیک سماتیک رو


کاربرد:

این محصول دارای درب های طبقات و درب کابین می باشد.که البته بصورت جداگانه نیز قابل سفارش است.


ویژگی ها:

درب طبقات این محصول شامل یک جفت ستون و یک سیستم تعلیق(Suspension) و پادری آهنی با ریل آلومینیومی و پاخور آلومینیومی می باشد و لنگه درب های آن است.این درب در مدل های سانترال(وسط بازشو) تلسکوپی(چپ بازشو و راست باز شو) 2 لته و 3 لته با سایز های مختلف تولید می شود(مراجعه به راهنمای انتخاب محصول)
برای مشخصات مکانیکی به جزوات فنی آن مراجعه شود.
درب کابین این محصول از درایو دلفین 22 و موتور DC همراه با انکودر بهره می گیرد.همانند درب طبقات آن در مدل های مختلف، سانترال، تلسکوپی چپ و راست بازشو 2 لته و 3 لته با سایز های مختلف تولید می شود.ضمناً درب کابین سماتیک رو همراه با سیستم رانش دلفین 22 قابلیت کار با دربهای معروفی چون سلکوم و فرماتور را بدون نیاز به هیچگونه تغییرات مکانیکی دارد.در موقع ساخت کابین آسانسور، سر درب آن باید دارای ستون تخت 4 سانتی متر و ستون L 13 سانتی متر باشد.ضمناً ارتفاع سقف کابین از کف برای ورودی 2 متری، 225 سانتی متر مناسب است.
 
درب تمام اتوماتیک X7

کاربرد:

درب تمام اتوماتیک X7 طرحی جدید است که برای آسانسورهای با درب طبقات و درب کابین تمام اتوماتیک کاربرد دارد.

ویژگی ها:

درب های طبقات X7 در عین سادگی در نصب، دارای تکنولوژی بالایی است.در این درب قاب درب طبقه که شامل ستون ها و کتیبه و پادری فلزی است،می تواند قبل از اتمام کار ساختمانی نصب و در مرحله راه اندازی مکانیزم و لته ها به آن اضافه شود.با اینکه تنظیم خاصی در نصب لازم ندارد ولیکن درصورت لزوم از تمام جهات قابل تنظیم می باشد.جهت نصب صحیح حتما دفترچه نصب آن مطالعه و مطابق آن نصب صورت گیرد.این درب در انواع سانترال و تلسکوپی چپ یا راست بازشو به اندازه های مختلف تولید می شود.
درب کابین X7 دارای درایو اینورتری VVVF است که ولتاژ 220 ولت را به سه فاز ولتاژ و فرکانس متغیر تبدیل می کند و موتور آن موتور سه فاز 6 پل معمولی است.مدل جدید سیستم رانش درب آسانسور با نام تجاری Phoenix عرضه می شود.ضمناً سیستم دور انداز آن انکودری می باشد.آریان سیستم رو تنها سازنده سیستم اینورتری VVVF در ایران است.
طرح های مکانیکی و الکترونیکی درب X7 کلاً دارای ثبت اختراع هستند و انحصاراً در اریان سیستم رو تولید و عرضه می شوند.
در موقع ساخت کابین آسانسور، سر درب آن باید دارای ستون تخت 3 سانتی متر و ستون L 12 سانتی متر باشد.ضمناً ارتفاع سقف کابین از کف برای ورودی درب 2 متری، 225 سانتی متر مناسب است.

درب های تمام اتومات کابین و طبقه :

طرح  X7-VVVF
استفاده از موتور AC و درایو VVVF (آخرین تکنولوژی موجود در دنیا) قاب و ستون (فریم) جداگانه در مرحله درب و ریل نصب می شود، سپس مکانیزم، لته ها، سیل آلومینیوم های پادری در مرحله راه اندازی اضافه می شود.مکانیزم درب کابین با لته ها 210cm و بدون پیشانی پشت باعث سهولت ساخت کابین و فضای بیشتر آن می شود. رنگ پودری استاتیک کوره ای

 درایو ها دلفین 1 و دلفین22

دلفین 1
سیستم کنترل درب دلفین 1 برای درب های سماتیک رو با موتور DC و حداکثر توان 100 وات طراحی شده است. سادگی تنظیم پارامترهای حرکتی درب از جمله سرعت های تند و کند و حساسیت سنسور مانع، محبوبیت خاصی برای آن ایجاد کرده است. این سهولت و سرعت در تنظیم پارامترها به لطف استفاده از ولوم های پنجگانه و رنگی در این کنترلر حاصل شده است. تنظیم فواصل دوراندازی هم براحتی با جابجا کردن مگنت های دورانداز انجام می پذیرد. استفاده از ترانس در ورودی قدرت، علاوه سبک و ساده تر شدن و کاهش قیمتِ خودِ درایو، باعث به حداقل رسیدن خرابی در اثر نوسان برق شده است.همین ویژگیهای مثبت که باعث شده تولید این محصول هیچ گاه متوقف نشود، واحد فنی ASR را بر آن داشت تا با طراحی مجدد آن کیفیت و کارآیی آن را ارتقا ببخشد. ضمناً در طرح‌های جدید از ترانس تک ولتاژ (24V) استفاده شده است.

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/3_darb/02_automatic/irani/Ariyan-sistemro/dolphin/drive%20dolphin.jpghttp://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/3_darb/02_automatic/irani/Ariyan-sistemro/dolphin/drive%20dolphin2.jpghttp://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/3_darb/02_automatic/irani/Ariyan-sistemro/dolphin/drive%20dolphin6.jpg

تجهیزات مورد نیاز:
    ترانسفورماتور 24 ولت 100 وات یا بالاتر
    دو عدد مگنت دورانداز
    مکانیسم درب سماتیک رو (با موتور DC)
    درایو دلفین 1

دلفین 22
سیستم کنترل درب دلفین 22 برای درب های سماتیک رو تمام اتوماتیک با موتور DC تا حداکثر توان 150 وات طراحی شده است. ورودی تغذیه سوییچینگ این درایو به صورت یونیورسال یعنی از 160 تا 400 ولت متناوب می باشد؛ لذا در صورت دو فاز شدن برق ورودی، درایو بدون هیچ مشکلی به کار خود ادامه می دهد. این تغذیه سوییچینگ تا 10 آمپر جریان مورد نیاز موتور را براحتی تامین کرده و با استفاده از تکنیک H-Bridge و با چهار ماسفت بسیار قدرتمند، کنترل بسیار کاملی بر حرکت موتور دارد. در این سیستم برای تشخیص مکان، به جای مگنت های مغناطیسی دورانداز، از انکودر استفاده شده است که مکان دقیق درب را با دقت 5 میلیمتر مشخص می کند. استفاده از انکودر و کنترل حلقه بسته یا CloseLoop موجب شده تا سرعت حرکت درب بصورت کاملا نرم افزایش یا کاهش یابد که این خود علاوه بر زیبایی عملکرد باعث افزایش عمر مفید قطعات متحرک می گردد. درب کابین سماتیک رو با درایو دلفین 22 و سیستم انکودری قابلیت هماهنگی با درب‌های طبقاتی معروفی مانند سلکوم و فرماتور را دارد.
استفاده از صفحه نمایش 7-Segment ، امکان تغییر ملموس پارامترها را در منوهای مشخص شده فراهم کرده است. این تنظیمات را می توان در سه مجموعه پارامتر پیش فرض A و B و C که برای دربهای نیمه اتوماتیک، تلسکوپی و سانترال تعبیه شده اند، بصورت جداگانه ذخیره کرد.نرم افزار این کنترلر بگونه ای نوشته شده است که در اکثر پروژه ها در صورت عدم وجود ایرادهای مکانیکی، براحتی و تنها با یک عملیات شناسایی سیستم به صورت خودکار تنظیم می شود با این نرم افزار انعظاف پذیر، کمبود سرعت در هنگام دوراندازی جبران و اضافه توان موتور در هنگام پارک خنثی می شود. در صورت از کار افتادن انکودر، درایو به صورت هوشمند در حالت حلقه باز یا OpenLoop به کار خود ادامه خواهد داد.


تجهیزات مورد نیاز:
    انکودر ASR
    مکانیسم درب سماتیک رو (با موتور DC)
    درایو دلفین 22


جدول عرض ساسپنشن های درب آسانسور طرح سماتیک:

               

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/3_darb/02_automatic/irani/Ariyan-sistemro/logo/ASR-logo--4.png

درب جدید سلکوم پلاس

سلکوم پلاس، درب جدید آریان سیستم رو
درب سلکوم تولید شرکت Wittur یکی از بهترین‌ها درنوع خود می باشد.
درب آسانسور این شرکت توسط چندین کارخانه در اروپا، آمریکای جنوبی، ترکیه و چین تولید و بعضاً در کشورهای چین ، ترکیه و ایران نیز کپی می‌شود.شرکت Wittur در سال‌های اخیر مدل‌های جدید درب آسانسور را تولید کرده است که هنوز در ایران نمونه‌های کمی از آن استفاده شده است.
درب‌های سلکوم شامل درب‌های طبقه و کابین است. درب طبقه آن بیشتر مشابه سازی شده است ولی در مورد درب کابین که شامل موتور مخصوص (BLDC) و درایو الکترونیکی پیچیده است هنوز انحصاراً توسط شرکت Wittur تولید می شود. با وجود این‌که چند شرکت ایرانی و بعضاً چینی درب کابین با موتور زغالی گیربکس‌دار را  تولید کرده اند ولی تولیدات آنها به هیچ عنوان کیفیت محصول اصلی را ندارد.
مجموعه تولیدی آریان سیستم رو با 14 سال سابقه درطراحی و تولید درب آسانسور همواره سعی کرده درب‌های تولیدی خود را مطابق با آخرین تحولات دنیا هماهنگ نماید.
از حدود دو سال پیش که درب سلکوم وارداتی توسط شرکت‌های فروش و نصب آسانسور مورد استقبال قرار گرفت، آریان سیستم رو نیز موضوع را مورد توجه قرار داد. در نتیجه در اوایل سال جاری (1394) تصمیم بر اجرای طرحی جدید، منطبق بر درب سلکوم، به طور جدی‌تری ادامه یافت.
طرح درب آسانسور ” Selecom Plus ”
با توجه به طرح‌های جدید درب طبقه سلکوم با نام‌های آگوستا و پگاسوس، طرحی در دستور کار قرار گرفت که تولید آن با نام تجاری سلکوم پلاس “Selecom Plus”( با یک e اضافه‌) آغاز شد.
این طرح تمام مشخصات برجسته درب‌های طبقه سلکوم قدیم و جدید را دارا می باشد و کاملاً با درب‌های کابین شرکت سلکوم hydro plus سازگار است.
تا کنون کاتالوگ جامع این محصول آماده نشده است، اما گزیده‌ای از ویژگی‌های برجسته آن به شرح زیر است:
– قاب و ساسپنشن کاملا جدا از هم و ستون‌ها تا به بالا می باشد (مانند طرح‌های جدید سلکوم)
– پادری فلزی مشابه سلکوم است (قدیم و جدید در این مورد فرقی ندارد)
– ستون سمت بسته شو پله دار طراحی شده‌است (مانند طرح جدید سلکوم)
– قفل و چرخ‌ها به طور کامل بر اساس طرح سلکوم می باشد (دارای بهترین قفل سلکوم)
– تنظیم عمقی و ارتفاعی کاملاً امکان‌پذیر است و برای تثبیت آن در مدت زمان طولانی از روش سلکوم های جدید (آگوستا و پگاسوس) استفاده شده است.
– نصب درب سلکوم پلاس بسیار راحت‌تر و بهتر از درب‌های سلکوم قدیمی است و هیچ‌گونه تنظیم خاصی لازم ندارد. در مرحله نصب و راه‌اندازی درب کابین هیدرو پلاس، کافی‌است نقطه قرمز مخصوص سلکوم‌ها با یکدیگر هماهنگ شوند.
امید است درب طبقه سلکوم پلاس به تدریج در اندازه‌های متنوع تولید شود و توقع مصرف کنندگان را برآورده سازد.لازم به ذکر است حداکثر تا یک سال آینده درب کابین برای درب‌های طبقه Selecom Plus مبتنی بر موتور BLDC و درایوهای پیشرفته توسط آریان سیستم ‌رو تولید خواهد شد.

درب طبقه و کابین سلکوم پلاس
درب طبقه سلکوم پلاس تلسکوپی دو لته :
دو لته عرض  70 سانتی متر چپ یا راست بازشو، ارتفاع ورودی 2 متر و 2.10 متر. به صورت رنگ یا استیل.
دو لته عرض  80 سانتی متر چپ یا راست بازشو، ارتفاع ورودی 2 متر و 2.10 متر. به صورت رنگ یا استیل.
دو لته  عرض 90 سانتی متر چپ یا راست بازشو، ارتفاع ورودی 2 متر و 2.10 متر. به صورت رنگ یا استیل.
دو لته  عرض 100 سانتی متر چپ یا راست بازشو، ارتفاع ورودی 2 متر و 2.10 متر. به صورت رنگ یا استیل.
دو لته عرض 110 سانتی متر چپ یا راست بازشو، ارتفاع ورودی 2 متر و 2.10 متر. به صورت رنگ یا استیل.
دو لته عرض 120 سانتی متر چپ یا راست بازشو، ارتفاع ورودی 2 متر و 2.10 متر. به صورت رنگ یا استیل

درب طبقه سلکوم پلاس تلسکوپی سه لته :
سه لته عرض 80 سانتی متر چپ یا راست بازشو، ارتفاع ورودی 2متر و 2.10 متر. به صورت رنگ یا استیل.
سه لته عرض 90 سانتی متر چپ یا راست بازشو، ارتفاع ورودی 2 متر و 2.10 متر. به صورت رنگ یا استیل.

درب طبقه سلکوم پلاس سانترال دو لته :
دو لته عرض بازشو 70 سانتی متر، ارتفاع ورودی 2 متر و 2.10 متر. به صورت رنگ یا استیل.
دو لته عرض بازشو 80 سانتی متر، ارتفاع ورودی 2 متر و 2.10 متر. به صورت رنگ یا استیل.
دو لته  عرض بازشو 90 سانتی متر، ارتفاع ورودی 2 متر و 2.10 متر. به صورت رنگ یا استیل.
دو لته  عرض بازشو 100 سانتی متر، ارتفاع ورودی 2 متر و 2.10 متر. به صورت رنگ یا استیل

درب کابین سلکوم پلاس تلسکوپی دو لته :
دو لته عرض  70 سانتی متر چپ یا راست بازشو، ارتفاع ورودی 2 متر و 2.10 متر. به صورت رنگ یا استیل.
دو لته عرض  80 سانتی متر چپ یا راست بازشو، ارتفاع ورودی 2 متر و 2.10 متر. به صورت رنگ یا استیل.
دو لته  عرض 90 سانتی متر چپ یا راست بازشو، ارتفاع ورودی 2 متر و 2.10 متر. به صورت رنگ یا استیل.
دو لته  عرض 100 سانتی متر چپ یا راست بازشو، ارتفاع ورودی 2 متر و 2.10 متر. به صورت رنگ یا استیل.
دو لته عرض 110 سانتی متر چپ یا راست بازشو، ارتفاع ورودی 2 متر و 2.10 متر. به صورت رنگ یا استیل.
دو لته عرض 120 سانتی متر چپ یا راست بازشو، ارتفاع ورودی 2 متر و 2.10 متر. به صورت رنگ یا استیل.

درب کابین سلکوم پلاس تلسکوپی سه لته :
سه لته عرض 80 سانتی متر چپ یا راست بازشو، ارتفاع ورودی 2متر و 2.10 متر. به صورت رنگ یا استیل.
سه لته عرض 90 سانتی متر چپ یا راست بازشو، ارتفاع ورودی 2 متر و 2.10 متر. به صورت رنگ یا استیل.

درب کابین سلکوم پلاس سانترال دو لته :
دو لته عرض بازشو 70 سانتی متر، ارتفاع ورودی 2 متر و 2.10 متر. به صورت رنگ یا استیل.
دو لته عرض بازشو 80 سانتی متر، ارتفاع ورودی 2 متر و 2.10 متر. به صورت رنگ یا استیل.
دو لته  عرض بازشو 90 سانتی متر، ارتفاع ورودی 2 متر و 2.10 متر. به صورت رنگ یا استیل.
دو لته  عرض بازشو 100 سانتی متر، ارتفاع ورودی 2 متر و 2.10 متر. به صورت رنگ یا استیل.

درب نیمه اتوماتیک سلکوم پلاس تلسکوپی دولته لته :
دو لته عرض  70 سانتی متر چپ یا راست بازشو، ارتفاع ورودی 2 متر و 2.10 متر. به صورت رنگ یا استیل.
دو لته عرض  80 سانتی متر چپ یا راست بازشو، ارتفاع ورودی 2 متر و 2.10 متر. به صورت رنگ یا استیل.
دو لته  عرض 90 سانتی متر چپ یا راست بازشو، ارتفاع ورودی 2 متر و 2.10 متر. به صورت رنگ یا استیل.


درب نیمه اتوماتیک سلکوم پلاس تلسکوپی سه لته :
سه لته عرض 80 سانتی متر چپ یا راست بازشو، ارتفاع ورودی 2متر و 2.10 متر. به صورت رنگ یا استیل.
سه لته عرض 90 سانتی متر چپ یا راست بازشو، ارتفاع ورودی 2 متر و 2.10 متر. به صورت رنگ یا استیل

 

قطعات یدکی درب اتوماتیک سلکوم پلاس , قطعات یدکی درب نیمه اتوماتیک سلکوم پلاس ، قطعات یدکی درب اتوماتیک سلکوم هیدرا :
 

قطعات یدکی درب اتوماتیک آرین سیستم رو ، قطعات یدکی درب اتوماتیک آرین سیستم رو X7 :

   • معرفی

  • گواهی استاندارد

  • مشخصات فنی

  • درباره