http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/7_teravol/datwayler/logo/logo-dw.pngتراول کابل دت وایلر سوئیس

 

درباره شرکت دت وایلر سوئیس :

موسس شرکت، آدولف دات وایلر بود. در سال 1915 ، با عزم و روحیه یک پیشگام ، پایه و اساس موفقیت را رقم زد. در سال 1958 ، فرزندان دت وایلر ، پیتر و مکس ، مسئولیت شرکت در حال رشد را به عهده گرفتند ، و وسعت خود را بسیار فراتر از مرزهای سوئیس گسترش دادند. امروز ، گروه دت وایلر یک تأمین کننده جهانی است که دارای نیروی کار بیش از 8000 نفر است و هنوز هم از دفتر مرکزی آن در مرکز سوئیس اداره می شود.

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/7_teravol/datwayler/companmy3.jpg

Altdorf جایی است که آدولف دات ویلر مدیریت اجرایی این شرکت کوچک را به عهده گرفت. دت ویلر تجربه صنعت داشت و بی نهایت شایسته بود. او شرکت را مجدداً سازماندهی کرد و در بحبوحه جنگ جهانی اول ، پایه و اساس موفقیت های گسترده در تجارت خود را فراهم کرد. به زودی ، این شرکت نتایج مالی مثبت و سود رضایت بخش را گزارش داد. در ژوئن سال 1917 ، دت ویلر این شرکت را با کمک گروهی از سرمایه گذاران مبلغ 2.25 میلیون فرانک سوئیس به صورت نقدی به دست آورد ، اقدامی جسورانه که به زودی برای پرداخت سود سهام خوب بود.

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/7_teravol/datwayler/company1.jpg

در سال 1920 ، خانواده داتویلر سهام اکثریت را بدست آورد و در سال 1946 نام این شرکت به Datwyler AG تغییر یافت.

این شرکت در سال 1902 در زوریخ توسط پنج تاجر آلمانی تأسیس شد. در سال 1909 ، دفتر مرکزی شرکت به Altdorf نقل مکان کرد.

آدولف دت وایلر خیلی زود این موضوع را به عنوان راهی برای حمایت از کارمندان محلی و پیوند دادن آنها به شرکت تشخیص داد. در اوایل سال 1918 او صندوق بیمه درمانی شرکت را تأسیس کرد و از سال 1933 به بعد چندین واحد مسکن ارزان قیمت را ساخت. با شروع از سال 1944 ، کالج آموزشی شرکت متعلق به برنامه های جالب آموزش مداوم ادامه داد. در سال 1948 ، Datwyler AG صندوق بازنشستگی ایجاد کرد - حدود 30 سال قبل از آنکه در سوئیس قانونی شود.

آدولف دت وایلر و همسرش سلینا دت وایلر مسئولیتهای اجتماعی فراتر از نیازهای روزمره در کارخانه را به عهده گرفتند. به لطف مشارکت آنها ، سیستم آب و فاضلاب ، استخر سرپوشیده و زمین تنیس در خدمت عموم مردم بود. در سال 1965 بنیاد خیریه آدولف و سلینا دتویلر گاما تأسیس شد و متعاقباً در بنیاد دتویلر ادغام شد.

دت وایلر این چالش را پذیرفت و آینده جهانی را آغاز کرد. در سال 1998 بخش کابل به چین گسترش یافت. تنها مدت کوتاهی بعد ، بخش راه حل های آب بندی ، امکانات تولیدی خود را در ایالات متحده ، اروپا شرقی و آسیا ایجاد و به دست آورد.
http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/7_teravol/datwayler/company.jpg
گسترش جهانی دت وایلر ضمن تضمین وجود امکانات اصلی تولید در کانتون یوری ، رقابت خود را افزایش داد. به طور فزاینده ، مشتریان جدید و موجود ، دت وایلر را شریک توسعه و ارائه دهنده راه حل می دانند. دت وایلر به عنوان یک بازیکن جهانی در هزاره جدید وارد شد.

در سال 2012 ، دتویلر تجارت کابل خود را به سهامدار اکثریت گروه ، Pema Holding AG منتقل کرد. امروز ، شرکت جدید مرتبط ، Datwyler Cabling Solutions AG ، در حالی که همچنان به گسترش خارج از کشور ادامه می دهد ، کارخانه را در کانتون اوری مدرنیزه می کند.
در سالگرد سال 2015 خود ، گروه دت وایلر یک تامین کننده برتر بین المللی در صنعت داروسازی ، خودرو و ساخت و ساز و یک رهبر جهانی در توزیع قطعات الکترونیکی است. این شرکت با تشکر از ریشه های قوی ، ارزشهای قابل اعتماد و ساختار مالکیت آینده گرا ، چالش ها را در طول زمان با موفقیت پذیرفته است - و این کار را به نفع مشتریان ، کارمندان و سهامداران خود ادامه خواهد داد.

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/7_teravol/datwayler/cpmpany4.jpg

نقاط عطف


1915
آدولف دت وایلر برای مدیریت Schweizerische Draht- und Gummiwerke ، یک شرکت سیم و لاستیک سوئیسی با مشکل مالی و پیشرو گروه فعلی Datwyler مستقر در Altdorf / Uri منصوب شد.

1917
یک کنسرسیوم مالی به سرپرستی آدولف دیتویلر سهام این شرکت را خریداری کرد.

1920
آدولف دت وایلر اکثریت سهامداری (خرید مدیریت) را بدست آورد.

1935
اولین قدم برای ساخت گروه با کارخانه مستقر در Pratteln برای تولید محصولات Firestone انجام شد. پس از سالها موفق ، علاقه كنترل به مجوز ، Firestone USA (1973) فروخته شد.

1945
Datwyler پیشگام توسعه ، ساخت و کاربرد عملی اولین کابل ولتاژ بالا با عایق پلاستیکی بود.

1947
مالکیت شرکت Gummi Maag AG Zurich (در حال حاضر Maagtechnic) توزیع قطعات لاستیکی و محصولات ایمنی کار را آغاز کرد.

1949
Datwyler علاقه خود را به Stahlrohr AG Rothrist (در حال حاضر Rothrist Tube (سوئیس) شرکت) خریداری کرد ، که بعداً به 100٪ افزایش یافت. امروز ، این شرکت بزرگترین تولید کننده سیلندرهای بهار گاز با دقت بالا برای صنایع خودرو ، ماشین آلات و مبلمان است.

1958
شرکتهای تابعه و همکاران تحت یک شرکت هلدینگ جدید گروه بندی می شدند. در همان زمان نسل دوم ، پیتر و مکس داوتویلر ، مدیریت عملیاتی گروه را به عهده گرفتند.

1968
دت وایلر با هدف کسب شهرت برای محصولات بازار طاقچه شروع به گسترش بین المللی انتخابی کرد.

1976
Helvoet Pharma N.V در آلکن (BE) تأسیس شد و این بخش را به وجود آورد که هم اکنون یکی از دو تولید کننده برجسته بسته های لاستیکی در جهان و کلاه های آلومینیومی / پلاستیکی برای داروهای مایع است.

1979
کسب Aumann AG و شرکت تابعه آن Distrelec ، پایه و اساس توزیع تخصصی و سفارش سفارش از طریق قطعات الکترونیکی را پایه گذاری کرد.

1986
شرکت Datwyler Holding با موفقیت با ارائه سهام دارنده به بازار آمد. خانواده Daetwyler همچنان به حفظ كنترل علاقه خود ادامه دادند.

1990
گروه Datwyler 75 سالگی خود را جشن گرفت. پیتر و مکس داوتویلر برای اطمینان از تداوم در مالکیت و مدیریت گروه ، ساختار جدیدی از سهامداری را اجرا کردند. آنها مدیریت را به تیم هیئت اجرایی تحویل داده شده اند. بنیاد دیتویلر تأسیس شد.

1993
بخش کامپوننت های فنی گسترش و بین المللی شدن سیستماتیک خود را برای ساخت سازمان توزیع Daetwyler Teco آغاز کرد.

1999
دکتر ماکس داوتویلر ، آخرین نماینده خانواده بنیانگذار ، از هیئت مدیره کناره گیری کرد و مدیر افتخاری شرکت Datwyler Holding Inc. شد.

2000
گروه Datwyler برای اولین بار بیش از یک میلیارد فرانک سوئیس درآمد داشته است.

2007
گروه Datwyler ، گروه لوله های Precision Tubes را به فروش می رساند و در بازار با عنوان Rothrist فعالیت می کند.

2008
کسب گروه ELFA سوئدی و گسترش توزیع آنلاین / کاتالوگ الکترونیک صنعتی و اتوماسیون (گروه Distrelec).

2010
تملک آلمان Reichelt Elektronik و گسترش بیشتر توزیع آنلاین / فروشگاه الکترونیکی و اتوماسیون صنعتی.

2012
کسب گروه هلندی ندیس برای تقویت بیشتر توزیع آنلاین / کاتالوگ.
دستیابی به Zhongding چینی و Hankook کره ای برای گسترش استراتژیک تجارت خودرو در بخش فناوری های آب بندی.
فروش بخش راه حل کابل کشی به سهامدار اکثریت شرکت پما هولدینگ و ادغام بخش های بسته بندی داروسازی و بخش های فن آوری آب بندی برای تشکیل بخش راه حل های آب بندی.

2014
فروش مشاغل توزیع تخصصی ماگتکنیک.

2015
گروه Datwyler 100 سالگرد سالگرد خود را جشن می گیرد.

2016
کسب شرکت آلمانی Ot برای گسترش صلاحیت مواد در بخش Solutions Solutions.

2018
افتتاح کارخانه مراقبت های بهداشتی جدید در ایالات متحده. کسب پارکو در ایالات متحده و بنز در برزیل در بخش راه حل های آب بندی. پارکو تجارت حلقه O را تقویت می کند و بنز دسترسی به آمریکای جنوبی را بهبود می بخشد.

 مشخصات فنی تراول دیت وایلر سوئیس

 

ارزش ها

استراتژی رشد ما ریشه های محکمی دارد. تاریخچه گروه تراول دت وایلر Datwyler نشان می دهد که برخی از ارزش های معمولی وجود دارد که منجر به موفقیت برای یک تجارت خانوادگی می شود. اینها کارآفرینی ، مشتری مداری ، تعالی و احترام به دیگران است. بنیانگذار ما ، آدولف داتویلر و پسرانش پیتر و مکس داتویلر این ارزشها را از نظر محکومیت زندگی کردند. برای اطمینان از از بین رفتن این عوامل اصلی موفقیت ، تراول دت وایلر Datwyler آنها را به عنوان ارزش های رسمی شرکت ها تاسیس کرد و آنها را در صدمین سالگرد ما به کارمندان ما معرفی کرد. آنها به همراه آیین نامه رفتار ما ، فرهنگ و مدیریت را در هر مکان گروه تراول دت وایلر Datwyler در سراسر جهان شکل می دهند.


دستورالعمل های روشن برای رشد استانداردها

بیش از 100 سال نوآوری به سود مشتریان ، کارمندان ، سهامداران و سایر ذینفعان ما - این ویژگی بارز گروه تراول دت وایلر Datwyler است. در این دوره ، داتویلر از یک شرکت خانوادگی سوئیسی در یک گروه بین المللی تکامل یافته است. با تکیه بر ریشه های قوی خود ، ما سبک خود را با استانداردهای بالا و ارزش های منحصر به فرد توسعه داده ایم.

برای ما به عنوان یک گروه بین المللی با شرکت ها و فعالیت های فروش در سراسر جهان ، تعیین استانداردهای الزام آور رفتاری که انتظار داریم و در صورت بروز هرگونه تخلف ، اقدامات انضباطی مناسب را انجام می دهیم. مانند گذشته ، ما اطمینان داریم که هرکسی که برای گروه تراول دت وایلر Datwyler کار می کند ، بالاترین استانداردهای رفتار اخلاقی را رعایت خواهد کرد. در صورت بروز هرگونه وضعیت نامشخص در فعالیت های روزمره تجاری ، آیین نامه رفتار راهنمایی های عملی را ارائه می دهد.

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/7_teravol/datwayler/40dca3899a.jpg

خط مشی شرکت تراول دت وایلر Datwyler

تراول دت وایلر Datwyler اصول رفتار صحیح اخلاقی را در ارزش شرکت "ما با احترام رفتار می کنیم" و در آیین نامه رفتار خلاصه کرده است. تراول دت وایلر Datwyler با آگاهی از مسئولیت خود در قبال اقدامات اخلاقی در تجارت ، در سال 2009 به عضویت Global Compact UN ملحق شد و متعهد به پیروی از ده اصل حقوق بشر ، شیوه های کار ، حفاظت از محیط زیست و ضد فساد است.

گروه تراول دت وایلر Datwyler یک فرایند گزارش گیری استاندارد از انطباق را دارد. مدیران و تیم های مدیریتی هر شرکت فرعی مسئولیت پیروی و اجرای آیین نامه رفتار و قوانین و معیارهای مختلف ملی را دارند.

ساختار سهامدار مالکیت تراول دت وایلر Datwyler

ساختار سهامدار گروه تراول دت وایلر Datwyler نتیجه تنظیمات جانشینی خانواده Dtwyler در سال 1990 است. هدف اصلی این خانواده تضمین استقلال بلند مدت شرکت بود.

به دنبال IPO 1986 ، علاقه پیتر و مکس داتویلر تقریباً به 50٪ سرمایه و فقط زیر 80٪ آرا کاهش یافت. آنها این منافع مالکیت را بدون جبران خسارت در شرکتی که تأسیس کرده اند ، Pema Holding AG (PeMa = پیتر و مکس) قرار دادند. امروز ، هیئت مدیره شرکت داتویلر هلدینگ شرکت ، این دارایی ها و حقوق رای گیری مرتبط را به صورت موجه و بدون مالکیت سودمند کنترل می کند. این کار را از طریق تراول دت وایلر Datwyler انجام می دهد ، به همین ترتیب توسط برادران Dlertwyler در سال 1990 تاسیس شد. اعضای هیئت مدیره شرکت تراول دت وایلر Datwyler Holding با 0.1 میلیون CHF در سرمایه سهم تراول دت وایلر Datwyler. توافق سهامداران مستلزم این است که اعضای هیئت مدیره در حال عزیمت سهام خود را در تراول دت وایلر Datwyler به جانشینان خود با ارزش واقعی و بدون سود مالی منتقل کنند. همچنین اعضای هیئت مدیره حق دریافت سود سهام از تراول دت وایلر Datwyler. را ندارند و سود سهام توسط Pema Holding AG حفظ می شود و قابل سرمایه گذاری مجدد در تراول دت وایلر Datwyler.

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/7_teravol/datwayler/Elevator_01.jpg

طبق توافق سهامداران ، شرکت پما هولدینگ AG فقط می تواند در گروه تراول دت وایلر Datwyler و اسپین آف آن سرمایه گذاری کند ، از هرگونه تضاد منافع با سایر سهامداران جلوگیری می کند. دفع اکثریت آرا فقط با اکثریت واجد شرایط مجاز است ، و تنها در شرایطی که دیگر حفظ اقتصادی امکان پذیر نباشد شرکت تراول دت وایلر Datwyler. را به عنوان یک نگرانی مستقل در نظر گرفت. در این حالت ، تراول دت وایلر Datwyler و Pema Holding AG انحلال می شوند و درآمد حاصل از آن به بنیاد تراول دت وایلر Datwyler می رود. Pema Holding AG ممکن است با خانواده ای از کارآفرینان که بیشترین سرمایه و حق رأی را در یک شرکت فهرست شده دارند ، مقایسه شود. محدودیت مربوط به شرکت داتویلر هلدینگ ، همانطور که در قرارداد سهامداران مندرج شده است ، به Pema Holding AG دستورالعمل مدیریتی با تعهد برای ایجاد ارزش بلند مدت می دهد.

نمایندگان سهام عمومی در هیئت مدیره شرکت هلدینگ تراول دت وایلر Datwyler عضو هیئت مدیره شرکت Pema Holding AG یا تراول دت وایلر Datwyler نیستند. در سال 1990 نتیجه گیری شد ، این ترتیبات جانشینی خانواده داتویل منجر به چشم پوشی از مطالبات نسبت به دارایی های اساسی شده و بی نظیر هستند.

Pema Holding AG در حال حاضر صاحب همه 22 میلیون سهم ثبت شده و 5'1212.696 از کل 12.6 میلیون سهام دارنده شرکت تراول دت وایلر Datwyler. این نماینده 78.36٪ از حق رای و 55.96٪ از سهام سهم است.

 

 

  • معرفی

  • گواهی استاندارد

  • مشخصات فنی

  • دریافت کاتالوگ