Elevator motors Gem

 

درباره موتور جم:                                                                                                                       
ساخته شده در ايتاليا
موتور جم - دستگاه آسانسور عمومي S.r.L. يک شرکت پويا ايتاليايي است که از ايده هاي يک گروه متعهد متشکل ، با تجربه طولاني مدت در بخش بالابر ايتاليايي و بين المللي تأسيس شده است ، مايل است ترکيبي کامل از تجربه در زمينه تحقيق و توسعه ، طراحي ، ساخت ، در بازار را به بازار عرضه کند. فروش و پس از فروش وينچ آسانسور و آسانسور. صلاحيت تجاري و تجربه شرکاي مؤسس ، راه حلهاي طراحي نوآورانه اي را که در دستگاه هاي موتور جم استفاده مي شود ، به طور کامل در ايتاليا با روشهاي توليد به روز ، بالاترين کيفيت مواد با اصل ايتاليايي ، استاندارد عالي توليد و آزمايش نهايي دقيق همه اجزا توليد مي کند. سياست موتور جم ارائه خدمات مشاوره اي با ارزش ، پويا و کارآمد در طي هر فعاليت قبل و بعد از فروش ، با پشتيباني فوري از درخواست مشتري ، همچنين در مورد محصولات ويژه يا راه حل هاي متناسب است. تضمين بهترين ارزش براي پول ، مدت زمان تحويل کوتاه ، ساختار توليد انعطاف پذير ، محصولات همه کاره براي هر نوع نصب يا تجديد آسانسورهاي موجود: کليه عوامل اثبات تمرکز مشتري موتور جم و رشد مستمر در بازارهاي داخلي و صادراتي ، زيربناي قابل اطمينان بودن بالا موتور جم's ساخته شده در ايتاليا وينچس مي زند.

تجربه برتر - تحقيق و توسعه

يکي از اهداف اصلي موتور جم بهبود فني مداوم محصول براي دستيابي به نسبت کيفيت بالاتر / قابليت اطمينان است. اين شرکت براي دستيابي به اين هدف ، کليه ابزارهاي مالي و تکنولوژيکي مورد نياز را تعيين کرده و به کار گرفته است ، دانش و تجربياتي را براي تضمين پاسخ فوري و كامل به هرگونه نياز فني و درخواست فني از مشتري ، تعريف و مستقر كرده است. قلب اين فعاليتها بخش موتور جم RESEARCH & Development است ، مجهز به ابزارهاي برش براي طراحي محصولات جديد (CAD ، FEM ، نرم افزار محاسبه قطعات مکانيکي ، نرم افزار اختصاصي براي محاسبه چرخ دنده ها ، FMEA) و براي آزمايش / تجزيه و تحليل (آنالايزر ارتعاش FFT ، آنالايزر فشار صوتي FFT ، دماسنج ديجيتال و مولتي متر ، تقويت کننده سيگنال يا مديريت ابزار دقيق ، سنج فشار براي تجزيه و تحليل ساختاري ، منطقه اندازه گيري براي کنترل هاي بعدي ، برج تست با امکان AC1 ، AC2 ، VVVF v / f و درايو بردار) . با تشکر از امکانات و روشهاي عملي ماهر و ايجاد شده از طريق تجربه طولاني مدت ، موتور جم قادر است زمان لازم براي توليد محصولات جديد را از مفهوم امکان سنجي تا صنعتي شدن نهايي بطور چشمگيري کاهش دهد. علاوه بر اين ، مطالعه راه حل هاي سفارشي ، با توجه به مهارت هاي فني و مهارت درجه يک ، بسيار سريع و کارآمد است. گروه تحقيق و توسعه موتور جم. در مورد گواهينامه محصول و رعايت استانداردهاي مرجع نيز از هر قدم مراقبت مي کند. موتور جم به سرمايه گذاري در تحقيق و به روز رساني فن آوري ، گروه تحقيق و توسعه ادامه مي دهد. مطالعات پيشرفته را با همکاري مؤسسات فني و مراکز تحقيقاتي معتبر ، با هدف تعريف محصول آينده (به عنوان مثال روغنکاري مرزي ، استفاده از مواد جديد ، سيستم ترمز متغير و مفاهيم بازيابي انرژي) آغاز مي کند.

کيفيت بالا - کنترل توليد و کيفيت

از همان ابتدا فرآيند توليد موتور جم و رويه هاي کنترل کيفيت موفق به تضمين بالاترين استاندارد کيفيت براي هر محصول شده اند:

    انتخاب دقيق تهيه کنندگان واجد شرايط ، که اکثر آنها مطابق با سيستم هاي بين المللي QA / QC مجوز دارند
    رويه هاي کنترل کيفيت دقيق که در مورد مواد اوليه ورودي و اجزاي نيمه تمام ، از اصل ايتاليايي استفاده مي شود
    استفاده از پرسنل ماهر و با انگيزه بالا
    کنترل 100? با آزمايش نهايي دقيق براي هر دستگاه قبل از تحويل (با توجه به خاصيت عدم لرزش ، سر و صداي و نشت روغن) ، با ثبت و ذخيره اطلاعات فني (مکانيکي و برقي).

مديريت نوآورانه توليد ، همراه با استفاده از تکنيک ها و امکانات توليد مدرن ، همراه با در دسترس بودن سهام کالاهاي مهم ، به موتور جم اين امکان را مي دهد تا توليد بسيار انعطاف پذير و زمان تحويل کوتاه را به مشتريان خود ارائه دهد ، محدود به 3 یا 4 روز فقط در صورت موارد فوري با وسعت توليد 6.000 متر مربع ، از آن 3.000 متر مربع ، ظرفيت توليد موتور جم امروزه از 15000 دستگاه در سال فراتر رفته است.
شرکت جم به عنوان یک شرکت ایتالیایی فعال در زمینه تولید انواع موتورهای آسانسور نقش پررنگی در بازار ایتالیا و کشورهای مختلف جهان بازی می کند.به جرات می توان گفت که شرکت جم در زمره بهترین شرکت های تولید کننده موتور آسانسور در جهان است که این موفقیت بزرگ را در سایه تلاش برای تمرکز بر روی مواردی همچون تحقیق و توسعه ، خلق طرح های نوآورانه ، ارائه خدمات گسترده پس از فروش مشتریان ، استفاده از روش های تولید مدرن و استفاده از موارد اولیه با کیفیت بالا به دست آورده است. شرکت جم ادعا می کند و تعهد می دهد که تنها شرکت ایتالیایی است که از موارد اولیه با کیفیت ایتالیایی استفاده می کند و سازندگان قطعات موتور گیربکس هایش تماما ایتالیایی هستند.

 


Technical data
Interasse - Distance between slow and fast shafts    134 mm
Carico statico max. - Max static load    2.700 Kg
(2.300 Kg con puleggia Ø 600)
(2.300 Kg with traction sheave Ø 600)
Coppia massima in uscita - Max output torque    1.094 Nm
Rapporti di riduzione - Reduction ratio    1/37 - 1/42 - 1/53 - 1/65
Potenza motore max. - Max motor power    4.0 KWasy AC1 - 6.1 KWasy AC2 - 6.8 KWasy VVVF
Tipo motore - Motor type    AC1, AC2, VVVF
Efficienza media riduttore - Average gear efficiency    0.7
Diametri pulegge di trazione - Diameter of traction sheave    mm 480, mm 550, mm 600
Elettromagnete freno - Electromagnetic brake    24V, 48V, 60V, 110V, 200V
Olio sintetico - Synthetic oil    3 lt (lubrificato a vita) - (lubricated for life)
Peso medio argano - Average weight of the machine    220 Kg


                                   

HW 140CL LION
Technical data
Interasse - Distance between slow and fast shafts    140 mm
Carico statico max. - Max static load    3.800 Kg
Coppia massima in uscita - Max output torque    1.470 Nm
Rapporti di riduzione - Reduction ratio    1/58 - 1/53 - 1/44 - 1/37 - 2/43
Potenza motore max. - Max motor power    11.5 KWasy (17 Hp)
Tipo motore - Motor type    AC1, AC2, VVVF
Efficienza media riduttore - Average gear efficiency    0.75
Diametri pulegge di trazione - Diameter of traction sheave    mm 480, mm 560, mm 600
Elettromagnete freno - Electromagnetic brake    24V, 48V, 60V, 110V, 200V
Olio sintetico - Synthetic oil    3.5 lt (lubrificato a vita) - (lubricated for life)
Peso medio argano - Average weight of the machine    240 Kg
Useful load vs. speed table - examples (50 hz - 1500 rpm)

HW134 CAMEL

Technical data
Interasse - Distance between slow and fast shafts    134 mm
Carico statico max. - Max static load    2.300 Kg (senza supporto esterno) (without external support)
2.700 Kg (con supporto esterno) (with external support)
Coppia massima in uscita - Max output torque    1.012 Nm
Rapporti di riduzione - Reduction ratio    1/42 - 1/53 - 1/65
Potenza motore max. - Max motor power    5.5 KWasy (50 Hz) - 5.8 KWasy (60 Hz)
Tipo motore - Motor type    AC1, AC2, ACVV, VVVF
Efficienza media riduttore - Average gear efficiency    0.7
Diametri pulegge di trazione - Diameter of traction sheave    mm 480, mm 550, mm 600
Elettromagnete freno - Electromagnetic brake    24V, 48V, 60V, 110V, 200V
Olio sintetico - Synthetic oil    3 lt (lubrificato a vita) - (lubricated for life)
Peso medio argano - Average weight of the machine    220 Kg


 

خدمات برتر - مشاوره و پشتيباني فني

با توجه به تجربه طولاني در تجارت بين المللي آسانسور ، موتور جم مي تواند کارمندان تکنسين هاي بسيار ماهر را براي مشاوره فني در زمان واقعي و پشتيباني از هرگونه درخواست براي دستگاه کشش يا آسانسور کامل به مشتريان خود ارائه دهد. کمک هاي فني از همان ابتدا با انتخاب محصول و پيکربندي مبتني بر ويژگي هاي آسانسور ، بهينه سازي هر دو محصول ، هزينه حمل و نقل و زمان تحويل آغاز مي شود. راه حل هاي ساخته شده براي خياط مورد مطالعه و ارائه ، براي زمان نصب بهينه در صورت تجديد دستگاه هاي قديمي. مشتري موتور جم هميشه با مشاوره فني و در زمان تحويل بسيار سريع پشتيباني مي شود ، همچنين در دوره هاي خاص سال مانند زمان تابستان يا تعطيلات طولاني مدت بانکي اعطا مي شود. از مشتري موتور جم دعوت شده است تا براي نگهداري صحيح گيربکس هاي موتور جم ، در کلاس ها و دوره هاي آموزشي در محل هاي موتور جم که توسط سرپرستان ماهر اداره مي شود ، شرکت کند.

کيفيت بالا / نرخ قيمت - تجارت و توزيع


موتور جم با توجه به همکاري و همکاري با مهمترين نمايندگان حمل و نقل ، قادر است محصولات موتور جم را به هر مقصد اعم از ايتاليا و بين المللي تحويل دهد. براي رسيدن به اهداف زمان مشتري ، موتور جم به برنامه ريزي دقيق و هم افزايي با حمل و نقل متکي است ، بنابراين هزينه هاي حمل و نقل را نيز کاهش مي دهد. توليد کنندگان موتور جم از وينچ هاي آسانسور و آسانسور ، محصولات باکيفيت با بهترين ارزش براي پول ، و از قابليت ساخت کامل سفارشي ، براي محصولات ويژه يا راه حل مناسب برخوردار هستند. هرچه مشتري نياز داشته باشد ، ما آن را داريم!

 

 

 

  • معرفی

  • گواهی استاندارد

  • مشخصات فنی

  • درباره