درباره ما

در Arc Elevators ، مهندسی بالابر را به سطح جدید می بریم.

ما یکی از معدود شرکت های مستقل انگلستان هستیم که بالابرهای مخصوص خود را طراحی ، تولید ، نصب و خدمات می کنیم. این رویکرد کلید در دست به ما می دهد کنترل کیفیت در طول چرخه زندگی آسانسور ، راز موفقیت ما است.

ما هر آسانسور را بصورت جداگانه تحقیق و طراحی می کنیم تا عملکردی مطمئن ، روان و کارآمد با انرژی ارائه دهیم. ما با مواد قوی تر ، برش لیزری و مونتاژ تولید می کنیم تا سهولت دسترسی مهندسین خدمات خود را داشته باشیم.

نتیجه؟ بالابرهای ایستاده ما دوام بیشتری دارند ، مقرون به صرفه هستند و می توانند با کارآیی بیشتری سرویس شوند ، به این معنی که اختلال کمتری برای مشتری ایجاد می کنید. دو سال قطعات کامل و ضمانت کار در هر آسانسور Arc Arc آسان است.

پوشش انگلیس

ما آسانسورها را در سراسر انگلیس ، از گلاسکو تا اکستر ، طراحی ، ساخت ، نصب و نوسازی می کنیم. ما تقریباً در هر بخش فعالیت می کنیم: انجمن های مسکن ، آپارتمان های مسکونی ، بیمارستان ها ، خانه های سالمندان ، بانک ها ، انبارها و کارخانه ها.

علاوه بر تهیه آسانسورهای جدید مورد استفاده ما ، آسانسورها و سرویسهای ساخته شده ای را که توسط هر تولید کننده دیگری انجام شده است ، نیز تعمیر کرده و ما برای رفع مشکلات عملکرد مزمن به شرکت سازنده ای تبدیل شده ایم. اگر بخشی به طور مکرر خراب شود ، ما هر نوع آسانسور را برای ایجاد جایگزینی برای آن ، طراحی و ساخت خواهیم کرد. این برای ما خدمات عادی مشتری است.

ما با چالش های مهندسی روبرو هستیم ، خواه در طراحی اتاق ماشین ضد گرد و غبار در قلب سیمان Clitheroe کار کند ، یا اطمینان از قابلیت اطمینان بالابر اتومبیل در هتل هیلتون Double Trees را داشته باشد. وقتی مشکلی پیش آمد ، تماس به Arc Elevators ، پزشکان آسانسور کشور فرا می رسد!

 

 

واردات موتور آرک خدمات پس از فروش موتور آرک تعمير موتور آرک قطعات يدکي و جانبي موتور آرک تعمير سيم پيچ موتور آرک روغن موتور آرک جنرال سرويس موتور آرک فروش موتور آرک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • عکس

  • قطعات جانبی

  • گواهی استاندارد

  • مشخصات فنی

  • درباره