Elevator motors SICOR


موتور گرلس سیکور ایتالیا

درباره شرکت سیکور ایتالیا :

شرکت سیکور در سال ۱۹۸۳ در شهر Rovereto ایتالیا تاسیس گردید. این شرکت به صورت گسترده محصولات خود را از طریق شبکه بین المللی توزیع در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.ظرفیت سالانه تولید ۳۵۰۰ دستگاه در سال را دارد.این شرکت هم اینک در ۶۰ کشور جهان فعالیت دارد.

موتور گرلس سیکور ساخت شرکت سيکور ايتاليا يکي از پرکاربردترين و متداول ترين موتور گرلس سیکورهاي آسانسور ميباشد.

سیكور ، پنج حرف ، داستانی بی نظیر كه در طی دهه ها و در سفر به آینده است.
در سال 1981 بود ، در واقع ، هنگامی که پروژه بلند پروازانه تبدیل به یک موضوع ملموس شد: آنچه قبلاً تصور می شد روی کاغذ بود ، به یک تجارت واقعی تبدیل شد!
شرکتی به طرق دیگری فکر می کرد ، که در یک منطقه استراتژیک راه اندازی شده است: سر محاصره در روورتو ، در استان شمال شرقی ایتالیا ترنتو ، پناهگاه شده توسط آلپ ها ، در فاصله چند ده مایل از مرز اتریش ... مارک ایتالیایی با قاطعیت برای موفقیت در خارج از کشور.

با تشکر از مالکیت جدید موتور گرلس سیکور در سال 2005 ، فعالیت این شرکت تحت فشار مثبت مدیریت جدید ، بلافاصله با تخصص در بخش آسانسور ، با تولید سیستم های کشش طناب برای حمل و نقل عمودی مردم و کالاها ، شروع به رشد کرد.
برای شروع ، موتور گرلس سیکور به معنای 200 کارمند و گردش مالی سالانه 60 میلیون یورو است ... .. با بیش از 20 میلیون یورو سرمایه گذاری در پروژه های تحقیقاتی: یک دیدگاه بلند پروازانه و دور بیننده.
یک قانون ساده: "این باشد که آنچه بازار خواستار آن است ، بطور مداوم مورد توجه مشتری قرار بگیرد" فراهم شود و فراهم شود. با این دیدگاه ، موتور گرلس سیکور طیف گسترده ای از گیربکس های سنتی و همچنین موتور گرلس سیکورهای دنده ای کمتری را برای آسانسورها فراهم می کند که به منظور ارائه راهکارهای ایمن و پیشرفته از نظر فنی برای هر نوع سیستم عامل بالابر طراحی شده است.

SG70

Rated Torque – without fan 1635Nm (S3 40%)

                              with fan 1960Nm (S3 40%)

Max Load in 2:1 – 3000kg (440mm traction sheave)

Car speed – 0,63 … 2,5m/s

Power Range – 8,2 … 49,3 kW

Traction Sheaves – 320 … 600mm

Max Static Load – 58,9 kN – 6.000kg

Max Width – 425mm

Braking Torque – 2x2200Nm

Max Weight – 713kg

SG58

Rated Torque – without fan 885Nm (S3 40%)

                              with fan 1065Nm (S3 40%)

Max Load in 2:1 – 2000kg (320mm traction sheave)

Car speed – 0,63 … 3m/s

Power Range – 6 … 34,6 kW

Traction Sheaves – 120 … 440mm

Max Static Load – 39,2 kN – 4.000kg

Max Width – 340mm (SG58) – 353mm (SG58F)

Braking Torque – 2x1200Nm

Max Weight – 460kg

 

در حقیقت Sicor امروز می تواند ظرفیت تولید بیش از 45000 دستگاه در سال را به حساب آورد.
با هدف تولید فعلی ، بازار این شرکت در کل جهان است ، با یک سیستم تولید شرکت آماده پاسخگویی به نیازهای هر بازار خارجی است و ما را به مدل کاملاً ایتالیایی خود افتخار می کند. تصادفی نیست که ساخت شرکت Sicor در ایتالیا به بیش از 60 کشور جهان تبدیل شده است و به هزاران مشتری خدمت می کند ...

رویکرد آن به نوآوری و طراحی توسط رهبران بازارهای بین المللی پاداش داده شده است به حدی که بسیاری از شرکت های چند ملیتی ، در این بخش ، موتور گرلس الکمپ را به عنوان یک شریک قابل اعتماد برای تولید خود برگزیده اند ... .. به عنوان نمونه مدل افسانه ای MR12 ، با بیش از 400000 واحد نصب شده است. در سراسر جهان ، تا کنون ، پرفروش ترین گیربکس آسانسور در رده خود است.
دستگاه های کشش طناب سیکور کاملاً در ایتالیا طراحی و مونتاژ می شوند ، در حالی که سیکور به شبکه گسترده ای از همکاران ، بیش از 200 تأمین کننده ، اپراتورهای مستقر در ایتالیا و خارجی متکی است. سیستم جدید انبار اتوماتیک ، که سرمایه گذاری اصلی در کارخانه های صنعتی جدید شرکت به طور کامل برای اهداف تولید اختصاص یافته است ، قادر است خطوط تولید را با بیش از 6000 پالت ذخیره و عرضه کند. این به موتور گرلس الکمپ اجازه می دهد تا طی 24/48 ساعت تعداد سفارشات را پردازش کند. این ظرفیت ذخیره سازی بار ، شرکت را از نظر سرعت و دقت تحویل ها در بین انعطاف پذیرترین ها در کل صنعت قرار می دهد.

با مشتریان

در موتور گرلس الکمپ این سرویس به گونه ای ساخته شده است که به مشتریان خود قبل و بعد از خرید و نصب واحدهای کششی ما کمک کند. برای برآوردن متنوع ترین نیازها. برای پاسخ اختصاصی از تکنسین های تخصصی ، کافیست با خدمات مشاوره فنی ما یا توزیع کننده مربوطه تماس بگیرید.

در موتور گرلس الکمپ ما در هر قدم با مشتری خود هستیم ، تا بتوانیم نیازهای آنها را بهتر درک کرده و آنها را برآورده کنیم: درست از لحظه ای که آنها با کمک تنظیم کننده ما مناسب ترین محصول را انتخاب می کنند.

 
خدمات ما

همیشه  SICOR سیستم های کششی طراحی شده برای ماندگاری دارد.

با این هدف ما به مشتریان خود قطعات یدکی ارائه می دهیم ، حتی برای محصولاتی که دیگر تولید نمی شوند. مشتریان ما کاتالوگ مفصلی در اختیار دارند که به آنها امکان شناسایی دقیق و سهولت کدهای لوازم یدکی لازم را می دهد.

 

 

  • معرفی

  • گواهی استاندارد

  • مشخصات فنی

  • کلمات کلیدی