Elevator motors AKIS

موتور گرلس آکیش :
درباره صنعت بازرگانی گرلس آکیش :   AKIS MASTINERY MOTORY
       کمپانی موتور گرلس آکیش که فناوری آن مبتنی بر سال 1978 است ، با ادامه دادن تجربه و دانش خود با سرمایه گذاری های جدید در سیستم یکپارچه ، فعالیت خود را در بخش آسانسور آغاز کرد.
این فرآیند با تولید موتور دنده اتومبیل در سال 1966 آغاز شد و با تولید کنترل پنل آسانسور با سیستم کنترل فرکانس در سال 2007 ادامه یافت. در دوره زمانی بعدی ، کمپانی موتور گرلس آکیش تولید سریال را با تکمیل پروژه ماشین دنده ای که توسط کمپانی موتور گرلس آکیش در TEKNOKENT تهیه شده آغاز کرد. در سال 2011. و در سال 2011 کمپانی موتور گرلس آکیش تولید سریال اولین و تنها کابل انعطاف پذیر از راه دور و پر سرعت را در ترکیه آغاز کرد.


امروز ، کمپانی موتور گرلس آکیش با سرمایه گذاری مداوم روی فناوری خود ، به یکی از مهمترین نهادهای ترکیه و بخش تبدیل شد. کمپانی موتور گرلس آکیش ساخت محصولات با سیستم یکپارچه را در امکانات خود ادامه می دهد که در منطقه صنعتی سازمان یافته کنیا در 40،000 متر مربع مساحت و 106.000 متر مربع در کل منطقه تولید قرار دارد.
قالب سازی اتوماتیک ریخته گری مدرن ، بخش ماشینکاری با تکنولوژی بالا و آزمایشگاه های کنترل کیفیت محتوا ، کمپانی موتور گرلس آکیش را به سمت تولید در استانداردهای بین المللی سوق می دهد. کمپانی موتور گرلس آکیش به تحقیق و توسعه اهمیت زیادی می دهد. در این زمینه ، کمپانی موتور گرلس آکیش بطور مداوم دامنه و بازده محصول را افزایش می دهد.
کمپانی موتور گرلس آکیش تمام محصولات خود را مطابق با استانداردهای بین المللی تولید می کند. کمپانی موتور گرلس آکیش بطور جداگانه هر قسمت از محصولات موجود در آزمایشگاه های خود را آزمایش و تجزیه و تحلیل می کند. کمپانی موتور گرلس آکیش دارای گواهینامه های کیفیت ملی و بین المللی زیادی مانند ISO 9001: 2008 ، CE ، GOST ، TSEK و TSE است.
کمپانی موتور گرلس آکیش بزرگترین تولید کننده موتور آسانسور در ترکیه و منطقه است. ظرفیت تولید بالای کمپانی موتور گرلس آکیش تا حد زیادی پاسخگوی خواسته های بخش آسانسور است. امروز ، کمپانی موتور گرلس آکیش به بیش از 40 کشور در 5 قاره مختلف صادر می کند

 

خط مشی کیفی آسانسور گرلس آکیش :   QUALITYPOLICY
 آسانسور گرلس آکیش با اتکا به اعتماد که مطابق با هویت شرکت و کیفیتی که به عنوان یک سمبل این اعتماد به حساب می آید ، به دنبال تداوم توسعه در سکوهای ملی و بین المللی با سیستم مدیریت کیفیت خود است.
 آسانسور گرلس آکیش به عنوان یک شرکت تحقیق و توسعه گرا ، مصمم است:
• رضایت مشتری
• استمرار توسعه و آموزش
• بهبود کارآیی تولید
• کیفیت محصول،
• مشارکت همه کارمندان
به عنوان سیاست کیفیت و این سیاست ها به عنوان یک روش زندگی پذیرفته شده است ..

 

 

 

 

موتور آسانسور آکیش گیرلس :

 

        
   

 

 

 

  • معرفی

  • گواهی استاندارد

  • مشخصات فنی

  • درباره