http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/1_motor/2_gearboxless/1_germany/ziehlabegg/logo.png

 

Elevator motors ZIEHL-ABEGG  gearless

 

 

درباره موتور زیلابگ ZIEHL-ABEGG

تأسیس: 1910
هیئت اجرایی: پیتر فنلک (رئیس) ، آچیم کورد ریگل ، نوربرت شوستر ، دکتر کلاوس ویچ
رئیس هیئت نظارت: یوو ضیوه
گردش مالی در سال 2018: 583 میلیون یورو
گردش مالی توسط منطقه تجاری در سال 2018: سیستمهای تهویه (88٪) سیستمهای درایو و همکاران. (12٪)
سهم گردش مالی خارجی در سال 2018: 79٪
تعداد کارمندان در سال 2018: 4100
نسبت آموزش: 8٪
دفاتر فروش:111

 

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/1_motor/2_gearboxless/1_germany/ziehlabegg/heder-ziehl-abegg.jpg

 

جذابیت ، نوآوری و همیشه یک قدم جلوتر بودن - این آرزوهای شرکت فعال جهانی ما در زمینه های صلاحیت سیستم های تهویه ، مهندسی کنترل ، درایو و فناوری خودرو است. این شرکت از زمانی که توسط Emil Ziehl در سال 1910 در برلین تأسیس شد ، به موفقیتهای خوبی دست یافته است و امروز دفتر مرکزی آن در Künzelsau ، بادن-وورتمبرگ مستقر است. این مکان همچنین مرکز توسعه و صلاحیت های InVent ماست ، جایی که پیشرفت های انقلابی و فناوری های پیشگام به دنیا می آیند.

مکانی پر از اختراعات منحصر به فرد برای بهره مندی مشتریان در قالب محصولات درجه یک که بسیار کارآمد هستند و باعث کاهش انتشار می شوند. ما استانداردهای بالایی را در برنامه های خود برای رشد هدفمند ، سودآوری و به طور کلی برای آینده با قضاوت مداوم و صحیح و فرض حفظ محیطی که ارزش زندگی در آن را داشته باشد ، تعیین کرده ایم ، هم برای ما و هم برای نسل های آینده (به عنوان مثال ابتکار سال آبی).

ZIEHL-ABEGG - 4100 کارمند ، 16 سایت تولیدی ، 29 شرکت ، 111 دفتر فروش.


 موتور گرلس زيلابگ آلمان

 

 

 

مدیریت شرکت موتور زیلابگ ZIEHL-ABEGG SE

مدیران موتور زیلابگ ZIEHL-ABEGG SE به طور مداوم از یک رویکرد آینده نگرانه استفاده می کنند و از آخرین یافته ها در زمینه توسعه ، تولید ، فروش و توسعه کارکنان استفاده می کنند. آنها دائماً آگاه هستند که بیش از 100 سال است که نام موتور زیلابگ ZIEHL-ABEGG برای محصولات بادوام و کارآمد ایستاده است.

تیم مدیریت بر استمرار تأمین شده توسط یک شرکت خانوادگی بنا شده و هدف از آن ایجاد و حفظ روابط طولانی مدت با تأمین کنندگان ، کارمندان و مشتریان است. اقدامات ما هنگام برخورد با کارمندان و شرکای تجاری خارجی براساس اصل انصاف است.

می دانید که هنگام خرید محصولی از موتور زیلابگ ZIEHL-ABEGG ، کیفیت برتر را انتخاب کرده اید.

محصولات ما با دقت و مسئولیت پذیری تولید می شوند ، در سایت های تولیدی خود تولید می شوند و با بالاترین کیفیت آزمایش می شوند تا بازارها و تقاضای فعلی را برآورده کنند ، اما مهمتر از همه برای برآورده کردن نیازهای آینده.
هر محصول قبل از ترک محل ما ، تحت کنترل دقیق کیفیت کنترل می شود.

شما می توانید "The Royal League" را بر روی مهر و موم با کیفیت موتور زیلابگ ZIEHL-ABEGG طلایی اعمال شده برای هر محصول خاص ، تأیید کنید که محصولات ما "کیفیت عالی و راندمان برتر" و در نتیجه مناسب برای کارهای مخصوصاً سازگار با محیط زیست هستند.
با تشکر از کمکهای چشمگیر 4100 کارمند ما در سراسر جهان ، ما مفتخریم محصولاتی را ارائه دهیم که به بالاترین طبقه بندی برسند.

 

 

 

 http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/1_motor/2_gearboxless/1_germany/ziehlabegg/ZAdisc.jpg

 ZAdisc

Applications and uses
•    Payload up to 1125 kg
•    Speed up to 2,5 m/s
•    Traction sheave diameter of 400 mm and 480 mm
•    Modernization and new installations with disc motorshttp://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/1_motor/2_gearboxless/1_germany/ziehlabegg/ZAsyn.jpg


ZAsyn
    
Applications and uses
•    Payload up to 2500 kg
•    Speed up to 3.0 m/s
•    Traction sheave diameter of 400 mm

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/1_motor/2_gearboxless/1_germany/ziehlabegg/ZAtop.jpg

 

 ZAtop


Applications and uses:
•    Payload up to 6500 kg
•    Speed up to 4.0 m/s
•    Traction sheave diameter of 120 to 640 mm
پنج تمایز برای موتور زیلابگ ZIEHL-ABEGG

جوایز آلمانی استیوی 2015

    ZAwheel (موتور زیلابگ ZIEHL-ABEGG AUTOMOTIVE GmbH & Co. KG) ، طلا
    پیتر فنلک (مدیر اجرایی موتور زیلابگ ZIEHL-ABEGG SE) ، نقره
    راینر گریل (رئیس روابط عمومی ، موتور زیلابگ ZIEHL-ABEGG SE) ، نقره ای
    فن زیستی بیونیک (موتور زیلابگ ZIEHL-ABEGG SE) ، برنز

در "جوایز آلمانی استیوی" برای صنعت ، موتور زیلابگ ZIEHL-ABEGG در دسته بندی های سازمان ، محصولات و مدیریت متمایز شد. هیئت داوران برای عملکرد کلی شرکت و همچنین برای مدیریت آن توسط رئیس اجرایی پیتر فنلک و رئیس روابط عمومی راینر گریل برنز را به عنوان فن زیستی بیونیک ، طلا برای درایو برقی دنده ZAwheel و نقره اهدا کردند.
goldene Medaille mit BaWü سیگل
تمایز برای Uwe Ziehl

مدال تصدی اعطا شده توسط ایالت بادن-وورتمبرگ 2015:

    Uwe Ziehl (رئیس هیئت نظارت ، موتور زیلابگ ZIEHL-ABEGG SE)

Uwe Ziehl در 13 آوریل 2015 توسط وزیر امور مالی و اقتصادی نیلز اشمیت به دلیل خدمات برجسته خود در صنعت ، مدال تصدی بدرن-وورتمبرگ را دریافت کرد.


دو جایزه برای موتور زیلابگ ZIEHL-ABEGG

جایزه X Plus 2015:

    ZAwheel (موتور زیلابگ ZIEHL-ABEGG AUTOMOTIVE GmbH & Co. KG) ، مقام اول
    ZAvblue (موتور زیلابگ ZIEHL-ABEGG SE) ، مقام اول

ZAwheel برای سومین سال متوالی به عنوان بهترین موتور برقی سال شناخته شد. موتور زیلابگ ZIEHL-ABEGG همچنین برای سومین سال پیاپی در بخش فن سال نیز برنده شد. امسال ZAvblue جایزه اول را کسب کرد. در کنار جوایز ، همه محصولات برنده یک مهر رسمی برای نوآوری ، کیفیت بالا ، کارایی و سازگاری با محیط زیست دریافت می کنند.

chinesische Auszeichnung
جایزه برای موتور زیلابگ ZIEHL-ABEGG

تبرید چین 2015:

    جغد MAXvent (موتور زیلابگ ZIEHL-ABEGG SE) ، مقام اول

طرفداران جغد MAXvent از موتور زیلابگ ZIEHL-ABEGG برای اهدای جوایزی از سوی برگزارکنندگان در چین برودتی 2015. این جوایز به عنوان بخشی از نمایشگاه برتر تجاری آسیا برای سیستم های برودتی ، تهویه هوا ، گرمایش و تهویه ساخته می شوند.

دوران آبی | تاریخ

در 2 ژانویه سال 1910 امیل زیل موتور زیلابگ ZIEHL-ABEGG را در برلین وایسن تأسیس کرد. این آغاز دوران آبی بود و از ابتدای آغاز کار این شرکت از قدرت به قدرت می رسید. این داستان موفقیت بر اساس اختراعات پیشگام امیل زیل ، مانند پیشرفتهای ثبت شده وی در زمینه ژیروسکوپهای برقی و قطب نما ژیروسکوپی که پایه و اساس موتور روتور خارجی تولید شده توسط امیل زیبا در اوایل قرن است ، پایه گذاری شده است.

این مهندس تحصیل کرده ، با استعداد بسیار بالا و ذهن خلاق به دلیل پیشرفت های خود به جهانیان دست یافت.


مسئولیت اجتماعی

مسئولیت اجتماعی ما به کلیه زمینه های زندگی شرکتهای ما گسترش می یابد. این بخشی از کار روزانه ما را تشکیل می دهد و در سازمان یک سنت دیرینه دارد. این جای تعجب ندارد ، زیرا مسئولیت اجتماعی همواره به جای یک وظیفه ، از سال 1910 به عنوان یک نگرانی و آرزو اعلام شده تحت عنوان بنیانگذار شرکت Emil Ziehl درست تا به امروز دیده می شود که موتور زیلابگ ZIEHL-ABEGG توسط یک هیئت مدیره اداره می شود.

به عنوان مثال ، ما مقادیر زیر را در محدودیت های تجارت پشتیبانی می کنیم:

    شرایط عالی اشتغال برای کارمندان ما و یک محیط کار مثبت که فراتر از محل کار است.

    استفاده مسئول و حفظ منابع طبیعی.
    افزایش تولید جدیدترین محصولات با تکنولوژی بالا فوق العاده برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای.
    تفکر پایدار ، مشارکت در جامعه و کارزارهایی برای فناوری آبی (موتور زیلابگ ZIEHL-ABEGG) برای ایجاد جهانی پاک تر برای موفقیت نسل های "سال آبی".

 

نصب موتور موتور زیلابگ ZIEHL-ABEGG با پایه موتورهای مختلف

 

 

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/1_motor/2_gearboxless/1_germany/ziehlabegg/ZAframe-MF2800-MF4000-sab-frontcreative.jpg

 

 

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/1_motor/2_gearboxless/1_germany/ziehlabegg/csm_zaframe-ms8000_c9cc6a6a4b.jpg


http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/1_motor/2_gearboxless/1_germany/ziehlabegg/csm_zaframe-mh4000_cfc8a73b7f.jpg

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/1_motor/2_gearboxless/1_germany/ziehlabegg/csm_zaframe-mk2800_1dbf69a592.jpg

 http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/1_motor/2_gearboxless/1_germany/ziehlabegg/ZAframe-MF6000-sab-frontcreative.jpg

 http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/1_motor/2_gearboxless/1_germany/ziehlabegg/csm_zaframe-mh6000_6ec9a148eb.jpg

 

  • عکس

  • قطعات جانبی

  • گواهی استاندارد

  • درباره