http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/6_simboxel/gostav/logo.png

 سیم بکسل گوستاولف آلمان :

 

 درباره شرکت سیم بکسل گوستاولف آلمان :

شرکت گوستاولف آلمان که فعالیت های خود را در زمینه تولید سیم بکسل از سال 1737 آغاز نموده بود در سال 1887 بصورت رسمی عضو انجمن تولید کنندگان صنعتی آلمان قرار گرفت. این شرکت که یک کمپانی خانوادگی محسوب میشود با انتقال کارخانه در سال 1912 به منطقه “گوترسلو” و گسترش مساحت کارخانه و حجم تولید به تولید گسترده تر سیم بکسل بالاخص سیم بکسل با مقاصد حفاری پرداخت. در سال 1936 شرکت گوستاولف آلمان با به ثبت رساندن اختراعی کارامد در زمینه بافت سیم بکسل که به PAWO معروف است و به کاهش تمرکز تنش در طول سیم بکسل کمک می کند کمک شایانی به بهبود کیفیت این قطعه صنعتی پرداخت. در سال در سال 1991 و پس از اتحاد آلمان شرقی و غربی با به راه انداختن دوباره کارخانه تولیدی در آلمان شرقی در منطقه “نبرا” و افزایش تولیدات و نمایندگان پخش محصولات در اروپا گامهایی به سمت جهانی شدن برداشت.

چندین دهه تجربه در تولید سیم های فولادی با کیفیت بالا ، طناب فولادی و سیم بگسل دارد. ما به محصولات با کیفیت ، ایمنی و آینده متعهد هستیم.
پروفایل کاربری از یک کارخانه کوچک طناب محلی در طی سالیان متمادی گروه بین المللی شرکت ساخته شده است. سیم بکسل گوستاولف- این نام در سراسر جهان با کیفیت و ایمنی همراه است. در شش کارخانه در داخل و خارج از کشور سیم و طناب از جمله محصولات ویژه با بالاترین سطح کیفیت تولید می شود.

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/6_simboxel/gostav/company.JPG
سیم بکسل گوستاولف در سطح بین المللی با محصولات خود به بازار قابل توجهی رسیده است. با یک تیم با انگیزه بیش از 800 کارمند واجد شرایط ، سیم بکسل گوستاولف با یک استاندارد تولید بالا برای عرضه صاف محصولات به مشتریان در سراسر جهان کار می کند.
 شعار ما : برای اینکه یک مشتری شریک قابل اعتماد باشید
این پشتیبان به طور مداوم در حالی که ما در آموزش کارکنان خود، در تجهیزات مدرن و یک محصول نوآورانه سرمایه گذاری می کنیم ، آموزش می دهیم.

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/6_simboxel/gostav/copany.JPG

توسعه موفقیت آمیز یک شبکه فروش جهانی با شرکای قدرتمند و شرکت های توزیع در اروپا ، آمریکای شمالی ، آسیا و استرالیا به ما امکان می دهد تا محصولات خود را در مدت زمان بسیار کوتاهی در مقادیر مورد نظر به مشتریان خود تحویل دهیم.
بخشی از گروه گوستاولف ، شرکت هانفوولف با شعب متعدد در آلمان و یک شرکت فروش در اتریش است.
البته کلیه مناطق این شرکت طبق DIN ISO 9001/2008 و DIN ISO 14001: 2004 مجوز دارند.

سنت و آینده
سیم بکسل گوستاولف با بیش از 100 سال سنت برای آینده سازگار است و با تجربه چندین ساله ما به فناوریهای جدید با راه حلهای هوشمندانه پاسخ می دهیم و همواره در تلاش برای پیشرفت هستیم.

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/6_simboxel/gostav/historie_verladung-300x179.jpg

2012 افتتاح کارخانه تولید طناب های جرثقیل در مجارستان.
2010 سیم بکسل گوستاولف یک مرکز لجستیک جدید در 14،000 متر مربع در روولبن افتتاح کرد.
2007 شروع موفقیت آمیز طناب های هسته فیبر در شرکت طناب Gustav Wolf Ltd. Ltd. سوژو (چین).
2006 امضای قرارداد مشترک سرمایه گذاری در چین برای تولید طناب آسانسور برای بازار چین ، سایت تولید جدید Gustav Wolf Suzhou ، در نزدیکی شانگهای.
2005 نصب دفتر فروش در هنگ کنگ / چین برای ارتقاء فروش طناب آسانسور در آسیا.
2004 شروع کار مشترک سرمایه گذاری برونتون - دبی ، اولین کارخانه طناب سیم در منطقه عربی.
2003 استارت گوستاولف هند با تولید سیم بند فولادی و طناب های گالوانیزه ای با کشش بالا.
ساختمان جدید دفتر و متمرکز کردن تولید در Gütersloh.
2002 پیاده سازی یک مرکز لجستیک مستقل در هرزبروک در نزدیکی گوتلروه ، که در آن همه حمل و نقل طناب و لوازم جانبی و همچنین حمل و نقل با هم هماهنگ هستند.
1998 گسترش شبکه توزیع از طریق شرکای فروش در ایالات متحده ، بریتانیا ، ترکیه و استرالیا (نگاه کنید به گوستاولف در سطح جهان).
1995 خرید STAL آسیاب رسم (ریچشوفن - فرانسه) از گروه Dunlop و افزایش تولید سیم مهره.
1991 بازگشایی و گسترش یک کارخانه در نبرا در آلمان شرقی سابق کار می کند. گسترش مداوم کارخانه فرعی Gustav Wolf Nebra برای تبدیل شدن به یک مکان تولید مهم برای آسانسور و طناب های جرثقیل.
1987 گسترش تولید سیمهای برنجی با کشش بالا برای صنعت شیلنگ هیدرولیک.
1955 پیاده سازی تولید سیم مهره.
1936 برای وسیله ای برای تغییر شکل طناب به نام PAWO (ولف ثبت اختراع). امروز ، PAWO ابزاری شناخته شده در تولید طناب است. باعث کاهش استرس باقیمانده در طناب می شود.
1912 تغییر مکان از Bielefeld به Gütersloh و گسترش تولید. محصول اصلی طناب های سیم فولادی برای صنعت معدن بود.

1887 ایجاد شرکت Gustav Wolf از یک شرکت خانوادگی موجود از سال 1737 ، شروع به تولید طناب های سیم فولادی.

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/6_simboxel/gostav/cc57da87d3-300x200.jpghttp://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/6_simboxel/gostav/historie_gruendung_1887-300x210.jpg

 تحقیق و توسعه
تعامل تقاضای مشتری و مبتکر بودن کارکنان ما پایه ای برای کیفیت بالای محصولات ما است. ما می خواهیم با تحقیق مداوم و توسعه نوآوری در آزمایشگاههای متعلق به شرکت ما این سطح را برای شما حفظ کنیم.

با این حال ، هدف از کار ما نه تنها یک محصول نوآورانه بلکه به طور فزاینده اجرای فن آوری های تولید جدید ، اقتصادی و سازگار با محیط زیست است.

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/6_simboxel/gostav/---%201.jpg 

ساخت محیطی آگاهانه
حفاظت از محیط زیست برای گوستاولف دارای اولویت بالایی است. بنابراین ما تصمیم گرفتیم تا با استفاده از ماشین آلات و تجهیزات سازگار با محیط زیست ، به روز رسانی فنی را برطرف کنیم.
بهترین نمونه این اجاق گاز جدید ما 32 * است. در اینجا از سیستم های کنترل مشعل بنزین مؤثرتر و بهتر استفاده شده است. این اثر را دارد: بنزین کمتری برای همان تناژ - در مدت زمان مشابه ، تولید بیشتری امکان پذیر است.
بنابراین یک همزیستی کاملی از محیط و اثربخشی: به دلیل اجاق گاز سازگار با محیط زیست جدید ، ما به افزایش تولید 40 تا 50 درصد رسیده ایم!
 در واقع بهترین نمونه از این گواهینامه ISO 14001: 2004 ماست.

 گواهینامه ها و استانداردها
آگاهی از کیفیت ناشی از گفتگوی مداوم با همه کارکنان است. این تعامل پایه و اساس توسعه عملی محصولات ما است که به طور همزمان منجر به پیشرفت در فرآیندهای تولیدی ما می شود.
امنیت آینده
هدف ما تنها توسعه محصول نیست بلکه پیشرفت در اجرای فناوریهای جدید تولیدی مقرون به صرفه است. ما به طور جدی روی روشهای تولید سازگار با محیط زیست کار می کنیم. با توجه به تعامل تقاضای مشتری و تجربه کارکنان ما آینده را شکل می دهیم.
سالهاست که ما با یک سیستم مدیریت کیفیت گسترده کار می کنیم. این سیستم مطابق با DIN EN ISO 9001 و DIN EN ISO 14001 توسط TÜV تأیید شده است.

گواهینامه ها و استانداردها
آگاهی از کیفیت ناشی از گفتگوی مداوم با همه کارکنان است. این تعامل پایه و اساس توسعه عملی محصولات ما است که به طور همزمان منجر به پیشرفت در فرآیندهای تولیدی ما می شود.
 
GUSTAV WOLF
نام ما در سطح جهانی با کیفیت و ایمنی همراه است.
در هفت سایت تولیدی در آلمان و خارج از کشور ما سیمهای فولادی و طناب های فلزی برتر تولید می کنیم. ما در بسیاری از بازارها در سراسر جهان خدمت می کنیم. دامنه کاربرد سیم و طناب ما به همان اندازه محصولات خودمان متنوع است. در صنعت آسانسور ، معماری ، کشتی سازی ، خودرو و مبلمان ، گوستاو گرگ با ارائه محصولات باکیفیت به مشتریان خود خدمت می کند.

WIRE
ارتجاعی و ساخته شده به سفارش
این که آیا هدف از اتصال سیم ، برش ، الک کردن ، محافظت یا کوسن اتصال است - ما محصول مناسبی را تولید می کنیم. در این فرایند ، مقاومت کششی سیم و پوشش سطح را کاملاً به خواسته های شما و استفاده مورد نظر انتقال می دهیم.

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/6_simboxel/gostav/Gustav_Wolf.jpg 

سیم بکسل یا طناب کششی
کارآمد و بادوام است
طناب ها نه تنها به دلیل استحکام کششی ، وزن کم ، کشیدگی کم و طول عمر طولانی مشخص می شوند. عمق بسیار زیاد پردازش همچنین راه حل های بهینه را برای نیازهای فردی مشتریان تضمین می کند.

گوستاو ولف در بین تامین کنندگان عمده طناب های آسانسور قرار دارد. مشتریان ما با عمر طولانی خود که برای بسیاری از برنامه ها تولید شده اند ، به طناب های با کارایی بالا اعتماد دارند.
همچنین ما همیشه برای مشتریان خود همیشه هستیم: از طیف گسترده ای از مراکز لجستیک می توانیم تحویل کوتاه مدت طناب آسانسور را فراهم کنیم و در صورت درخواست مجامع انتهای طناب را شامل شود

مشخصات فنی سیم بکسل گوستاولف آلمان

 

 نحوه صحیح بارگیری و استفاده از سیمبکسل

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/6_simboxel/gostav/1.JPGhttp://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/6_simboxel/gostav/2.JPG

 

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/6_simboxel/gostav/3.JPG http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/6_simboxel/gostav/4.JPG

 

سیم بکسل گوستاولف آلمان

شرکت آلمانی گوستاولف یکی از پیشگامان در تولید سیم بکسل های آسانسوری در دنیا محسوب میشود که محصولات خود را با برند گوستاولف همراه با سرتیفیکت های ویژه و پلاک مخصوص بر روی قرقره در دنیا عرضه می کند. سیم بکسل آسانسوری گوستاولف آلمان که بصورت 8 استرندی و با مغزی کنفی و فولادی عرضه می شود در سایز های 8، 9، 10 و 11 میلیمتر بیشترین مصرف را داشته که استرندی سبز رنگ بعنوان نشان سیم بکسل آسانسوری گوستاولف در بازار موجود می باشد. قیمت سیم بکسل آسانسوری گوستاولف نسبت به برند های دیگر و نمونه های چینی موجود در بازار بسیار بالاتر می باشد که به سبب کیفیت بالا و طول عمر آن می باشد. برند گوستاولف آلمان محصولات خود را با رعایت بالاترین استاندارد های کشور آلمان که خود قلب تپنده صنعت در دنیا محسوب میشود تولید می کند و از پیشگامان تبیین استاندارد های تولید سیم بکسل در دنیا می باشد. بگونه ای که استاندارد های ISO, DIN, EN بکار رفته در تولید سیم بکسل که به تبیین استاندارد ابعادی، بافت و کشش این قطعه صنعتی می پردازد توسط گروه صنعتی گوستاولف و به پیشنهاد این گروه در طول زمان دستخوش تغییراتی شده است که بیانگر سابقه و توانایی بالای گوستاولف در تولید سیم بکسل می باشد.


مشخصات و مزایای سیم بکسل گوستاولف آلمان

سیم بکسل گوستاولف آلمان با شعار “ارتباط با جهان از طریق کیفیت و امنیت” به تولید انبوه سیم بکسل در رده های کاربری مختلف در آلمان و 7 نقطه دیگر جهان می نماید. کاربری سیم بکسل گوستاولف در زمینه آسانسور، معماری، کشتی سازی، اتوماسیون و صنایع تولید کننده تجهیزات صنعتی و خانگی می باشد. سیم بکسل گوستاولف آلمان با بیش از 100 سال سابقه مستمر و موفق در امر تولید انواع سیم های فولادی و با بکار گیری تکنولوژی مدرن در جهت نوسازی و بهبود کیفیت خود قدم بر میدارد. برخی مزایای استفاده از سیم بکسل گوستا آلمان عبارتند از:

    تنوع تولیدات گوستاولف: هدف از استفاده از سیم بکسل هر چه باشد چه هدف لیفتینگ باشد، نگه داری و حفظ بار، برش سنگ، ایجاد اتصال، چه جدا سازی و ایجاد توری گوستاولف آلمان سیم بکسلی مناسب برای صنعت مورد نظر با دارا بودن حداکثر راندمان کاری تولید می کند.
    طول عمر و راندمان کاری: کیفیت سیم بکسل گوستاولف آلمان نه تنها در مقاومت کششی و تنسایل بالا بلکه در وزن پایین در واحد طول، طول عمر بالا و پایین بودن نرخ افزایش طول بر واحد نیرو می باشد. کیفیت و طول عمر بالای سیم بکسل گوستاولف بر اثر استفاده از مفتول هایی با حداکثر کیفیت در تولید استرند ها و مکانیزم کاملا مهندسی تولید می باشد. کلیه سیم بکسل های گوستاولف آلمان قبل از عرضه به بازار بصورت کامل مورد تست قرار گرفته و همراه با تست ریپورت عرضه میشوند.

تاریخچه سیم بکسل گوستاولف

شرکت گوستاولف آلمان که فعالیت های خود را در زمینه تولید سیم بکسل از سال 1737 آغاز نموده بود در سال 1887 بصورت رسمی عضو انجمن تولید کنندگان صنعتی آلمان قرار گرفت. این شرکت که یک کمپانی خانوادگی محسوب میشود با انتقال کارخانه در سال 1912 به منطقه “گوترسلو” و گسترش مساحت کارخانه و حجم تولید به تولید گسترده تر سیم بکسل بالاخص سیم بکسل با مقاصد حفاری پرداخت. در سال 1936 شرکت گوستاولف آلمان با به ثبت رساندن اختراعی کارامد در زمینه بافت سیم بکسل که به PAWO معروف است و به کاهش تمرکز تنش در طول سیم بکسل کمک می کند کمک شایانی به بهبود کیفیت این قطعه صنعتی پرداخت. در سال در سال 1991 و پس از اتحاد آلمان شرقی و غربی با به راه انداختن دوباره کارخانه تولیدی در آلمان شرقی در منطقه “نبرا” و افزایش تولیدات و نمایندگان پخش محصولات در اروپا گامهایی به سمت جهانی شدن برداشت.


مشخصات سیم بکسل گوستاولف اصل و تفاوت آن با نمونه های چینی

اولین مشخصه سیم بکسل گوستاولف وجود یک نوار رنگی سبز رنگ بر روی سطح استرند های بیرونی می باشد. البته سیم بکسل گوستاولف را از پلاک روی قرقره آن نیز می توان تشخیص داد که شامل اطلاعات کلی و مشخصات فیزیکی می باشد. آنچه مشخص است این است که با ورود محصولات طرح چینی به بازار با رعایت المان های ظاهری محصولات گوستاولف تشخیص محصولات چینی و اصل گوستاولف بسیار دشوار شده است چرا که در مواردی حتی پخش کنندگان از سرتیفیکت های اصلی گوستاولف همراه با محصولات فرعی و حتی با بستن سیم بکسل های تولید چین بر روی قرقره اصلی گوستاولف سعی در فروش محصولات فیک بجای محصولات اصلی دارند. با توجه به قیمت بالا و طول عمر مناسب سیم بکسل گوستاولف فروش محصولات فرعی چینی که شباهت ظاهری بالایی به محصولات اصلی دارند به سبب منافع مالی بسیار زیادناشی از اختلاف قیمت بسیار بالای آنها متاسفانه بدون در نظر گرفتن موارد امنیتی در بازار بسیار رایج شده است. بازرگانی آسمان آبی آمادگی خود را جهت مشاوره رایگان به خریداران جهت تشخیص سیم بکسل گوستاولف اصلی از فرعی موجود در بازار اعلام می دارد

 

  • معرفی

  • گواهی استاندارد

  • مشخصات فنی

  • درباره