فتوسل نقطه ای فتوسل چشمی

فتوسل (چشم الکترونیکی) نقطه ای (photocell): این سیستم جهت ایمنی و حفاظت از مسافران در هنگام بسته شدن درب اتوماتیک کابین طراحی شده است. که یک نقطه از آستانه ورودی کابین را تحت پوشش قرار می دهد و اگر این یک نقطه توسط مسافران یا هر شی خارجی دیگر اشغال گردد درب اتوماتیک کابین بسته نخواهد شد. تفاوت فتوسل نقطه ای با فتوسل پرده ای در تعداد نقاط تحت پوشش قرار گرفته ی آستانه ی ورودی کابین است. بدیهی است که تعداد نقاط تحت پوشش فتوسل پرده ای بسیار بیشتر از فتوسل نقطه ای می باشد. این سیستم از یک برد مرکزی و دو عدد چشمی فرستنده و گیرنده تشکیل شده است. از مزیتهای این سیستم می توان گفت:

 • دارای برد میکروکنترلر با برد موثر برای عرض درب کابین تا 2 متر
 • ابعاد و اندازه کوچک و نصب ساده و آسان
 • مناسب برای انواع روکش ها و تزیینات مختلف کابین (انواع استیل و ...)
 • قابلیت استفاده در نورهای معمولی و در تاریکی مطلق
 • قابلیت تنظیم قدرت فتوسل متناسب با فاصله چشمی ها از یکدیگر و همچنین تنظیم برای نور محیط جهت افزایش عمر دستگاه
 • مجهر به تایمر برای وصل مجدد رله خروجی در زمانهای مختلف
 • مجهز به سیستم کاهنده نویز توسط نرم افزار و سخت افزار
 • ولتاژ تغذیه از 20 تا 35 ولت به دو صورت AC و DC
 • دارای یک عدد رله خروجی با کنتاکت 250 ولت 6 آمپر

 http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/fotosel/-ald.jpg

 فتوسل چشمی ماموت :

چشمی نقطه ای ماموت یکی از مطرح ترین برندهای چشمی نقطه ای آسانسور ساخته شده در کشور است که دارای کیفیت بالایی است.
چشمی نقطه ای ماموت در کشور ایران طراحی و به تولید رسیده است. این چشمی به صورت تک کاناله و دو کاناله به بازار عرضه می گردد.این چشمی با استفاده از یک پاور و دو سیم که سر آنها لیزر به کار رفته است ساخته شده است.
کیفیت فتوسل نقطه ای ماموت
فتوسل از جمله قطعات آسانسور است که وظیفه ایمنی را در آسانسور ایفا می کند، به طوری که زمانی که افراد وارد کابین آسانسور می شوند از بسته شدن درب جلوگیری به عمل می آورد.در این بین کیفیت فتوسل از اهمیت بالایی برخوردار است.چشمی نقطه ای ماموت دارای کیفیت بالایی بوده و نصب آسان از ویژگی های بارز این چشمی نقطه ای است.
قیمت فتوسل نقطه ای ماموت
چشمی نقطه ای ماموت جزء معتبر ترین مارک های فتوسل تولید شده در کشور بوده و قیمت آن نسبت به کالای مشابه ، تا حدی بالاتر بوده اما کارایی ، عملکرد و کیفیت آن نیز نسبت به کالای مشابه بالاتر می باشد.
فتوسل نقطه ای دو کاناله ماموت
خرید فتوسل نقطه ای دو کاناله ماموت
فروشنده فتوسل نقطه ای دو کاناله ماموت
فروش فتوسل نقطه ای دو کاناله ماموت
قیمت فتوسل نقطه ای دو کاناله ماموت
تامین کننده فتوسل نقطه ای دو کاناله ماموت
وارد کننده فتوسل نقطه ای دو کاناله ماموت
تولید کننده فتوسل نقطه ای دو کاناله ماموت
توزیع کننده فتوسل نقطه ای دو کاناله ماموت
ارائه دهنده فتوسل نقطه ای دو کاناله ماموت
پخش کننده فتوسل نقطه ای دو کاناله ماموت
عرضه کننده فتوسل نقطه ای دو کاناله ماموت
انواع فتوسل نقطه ای دو کاناله ماموت
مدل فتوسل نقطه ای دو کاناله ماموت

 


http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/fotosel/-.jpg

فتوسل چشمی

اين وسيله براي محافظت از مسافران در هنگام سوار شدن به كابين طراحي شده است . داراي كيفيت و كارايي بالا ، نصب آسان با تضمين كاركرد در اختيار شما مي باشد . اين دستگاه از يك قسمت مركزي و دو عدد چشمي فرستنده ( TR )و گيرنده (RE ) تشكيـل شده است.براي قابليت همپوشاني بهتر توصيه ميشود كه از دو دستگاه آن استفاده شود .(همانند فتوسل پرده اي)
      امکانات
مجهزبه میکرو کنترلربابردموثر 2 متر در نور طبیعی و تاریکی مطلق    
مناسب سيستم هاي ماشين بر با برد موثر 4 متر    
مجهز به سیستم کاهش نویز توسط سخت افزار و نرم افزار ، مناسب برای تمامی محیط ها (حتی کابین استیل )    
قابليت كاركرد با SINGLE BEAM . DOUBLE BEAMS . MULTI BEAMS    
تنظيم قدرت سيستم متناسب با فاصله چشمي ها و نور محيط به شكل كاملا اتوماتيك کاهش مصرف انرژی و افزایش عمر دستگاه  ( AUTO TUNE )    
ابليت به كارگيري تايمر براي وصل مجدد رله خروجي براي زمان هاي مختلف
( OPTIONAL در مدل EC-3DT)    
ابعاد كوچك و نصب آسان    
ولتاژ تغذيه از 20 تا 35 AC يا DC    
دارای یک رله خروجی با کنتاکت 6A / 250V .    
ايجاد كارايي فتوسل پرده اي با هزينه كمتر با تركيب زير با دو عدد فتوسل EC-3D

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/fotosel/photocell.jpg

 

 


فتوسل پرده ای وکو weco       http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/parde/weco-logo.png

 

 

درباره فتوسل پرده ای وکو :

پرده نوری وکو WECO در سال 2000 توسط گروهی از متخصصان صنعت آسانسور تاسیس شد ، که همه آنها هنوز هم امروز در این شرکت کار می کنند.

به لطف روحیه نوآوری و نگرش توانا ، پرده نوری وکو WECO در صنعت آسانسور به عنوان یک برند برتر تبدیل شده و از ابتدای راه اندازی در سال 2000 به شماره 1 جهانی در کمتر از 10 سال رسیده است.

پرده نوری وکو WECO آسانسور محصولات بزرگترین تولید کننده جهان در زمینه تولید فتوسل پرده ای درب آسانسور است ، با ظرفیت سالانه 1000000 واحد

صنعت پیشرو تحقیق و توسعه داخلی ، طراحی عملی ، کنترل کیفیت دقیق و نوآوری ثابت محصولات ، محصولات پرده نوری وکو WECO را دقیق ، همه کاره و بسیار قابل اعتماد می کند.

از سال 2012 ، پرده نوری وکو WECO تعدادی بخش ویژه محصول جدید را به تولید چراغ های LED ، سیستم های بارگیری و تولید قراردادهای نصب شده اختصاص داده است.

پرده نوری وکو WECO یک شرکت تولید کننده فتوسل پرده ای درب آسانسور جهانی است که دارای دفاتر در ایرلند ، هنگ کنگ ، کانادا ، شانگهای (نینگبو) ، فرانسه ، اسپانیا ، آلمان ، هند ، انگلیس ، ترکیه ، برزیل و ایالات متحده است.


فتوسل پرده ای جنتا centa :       http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/parde/logo.JPG

 درباره فتوسل پرده ای جنتا یا پرده نوری جنتا Centa:

پرده نوری جنتا Centa در سال 1991 برای بهره برداری در سرویس آسانسور و اسكون مونتاژ تأسیس شد ، پرده نوری جنتا Centa دامنه فعالیت خود را در ابتدای سال 2000 در صنعت تولید گسترش داد. این شركت پیشگام در ساخت فتوسل (پرده های سبک) ، منبع مهمی از امنیت كه قبلاً بود. کالای منحصرا وارداتی صرفاً بسته به منابع ، دانش و دانش خود ، پرده نوری جنتا Centa سهم قابل توجهی از بازار را در بازار آسانسور داخلی و همچنین در سکوهای بین المللی ایجاد کرد. افزایش تقاضا برای آسانسورها و به خصوص برای محیط های آسانسور آسانسور ، این شرکت را برای تحقیقات بیشتر در بازار سوق داد. در 2002-2003 پرده نوری جنتا Centa تصمیم گرفت سنسورهای وزنی برای آسانسورها تولید کند. در حال حاضر این شرکت با موفقیت سنسورهای الکترونیکی وزن را برای استفاده داخلی و همچنین بازارهای صادراتی در چندین کشور اروپایی و آسیایی تولید می کند. تمرکز دیگر این شرکت ساخت مانیتورهای عددی آلفا در ساختمان ها و کابین های آسانسور است. یکی دیگر از مناطق مورد علاقه پرده نوری جنتا Centa طراحی و ساخت سیستم های روشنایی تزئینی و سفارشی برای سقف های آسانسور است.

امروزه پرده نوری جنتا Centa مطابق با استانداردهای اروپایی تولید می کند و با افزودن محصولات نوآورانه به مجموعه محصولات در حال رشد خود ، پیشرفت های این فناوری را از نزدیک دنبال می کند.

ماموریت ما

    ارائه خدمات با کیفیت فراتر از انتظارات شرکای ما
    برای به دست آوردن اعتماد و صداقت شرکای تجاری ما
    راه حلهای خلاقانه ای را برای شرکای تجاری خود ارائه دهید
    منابع شرکت را برای تأمین نیازهای امروز و فردا هدایت کنید
    برای ارائه شرکای تجاری ما با افزودن ارزش به محصولات و خدمات ارائه شده از تأمین کنندگان داخلی و خارجی
    برای ایجاد فرصت به کارمندان و کارهایی که می توانند خودشان را اثبات کنند ، برای تشویق خلاقیت است
    همکاری با همه کارکنان ما برای رفاه و خوشبختی جامعه.


 فتوسل پرده ای ممکو memco       http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/parde/LOGO.JPG

 

 درباره فتوسل پرده ای ممکو memco

پرده نوری ممکو MEMCO طیف گسترده ای از محصولات ایمنی و ارتباطی را برای آسانسورها شامل پرده های سبک ، تلفن های اضطراری ، راه حل های اتصال و نمایشگر ارائه می دهد. محصولات پرده نوری ممکو MEMCO در بیش از چهار میلیون ساختمان در سراسر جهان نصب شده اند و از مارک های پیشرو در بازار ساخته شده اند که هر یک دارای تاریخچه و ویژگی های منحصر به فرد خود هستند. بخش بزرگی از قدرت ما از مارک های محصولات ما (E-Motive، Janus، TL Jones، Microkey و Memco) ناشی می شود که هر یک از آنها دانش و فن آوری خلاقانه زیادی را به دست می آورند.

با داشتن مکانهای تولید در بارسلونا ، جمهوری چک ، شانگهای و سنگاپور و دفاتر فروش در 14 مکان در سراسر جهان. ما معتقدیم که فروش جهانی ما با رویکرد پشتیبانی محلی به مشتریان ما این محصول با کیفیت بالا و تجربه بدون دردسر را می بخشد تا بتوانند آسانسورهای خود را به راحتی حفظ و نوسازی کنند.

ما متعهد به ارائه محصولات و راه حل های با کیفیت هستیم. در حالی که به سرمایه گذاری در سبد فعلی خود ادامه می دهیم ، ما نیز به طور مداوم به آینده نگاه می کنیم و به نیازهای مشتری در دنیای روزافزون گوش می دهیم.
شرکت والدین ما - پرده نوری ممکو MEMCO.

پرده نوری ممکو MEMCO یک گروه جهانی از شرکت های فناوری نجات بخش زندگی است. شرکت های ما راه حل های ابتکاری بسیاری از مشکلات اساسی جهان امروز ، از امنیت آب گرفته تا نابینایی قابل پیش بینی ارائه می دهند.

هالما یک شرکت FTSE 100 با بیش از 6،300 کارمند در حدود 41 شرکت تابعه در سراسر جهان است. با هم یک هدف داریم که هر کاری را که انجام می دهیم هدایت می کند: رشد روزانه ایمن تر ، تمیزتر و سالم تر برای همه ، هر روز.

 

 

 

 • معرفی

 • گواهی استاندارد

 • مشخصات فنی

 • درباره