دیکتاتور یا آرام بند  (از ملزومات دربهای لولائی)

این قطعه بر روی درب طبقه نصب شده و باعث روان بسته شدن درب و جلوگیری از ضربه هنگام بسته شدن درب می شود .

دیکتاتور ها دارای مدل های مختلفی هستند که تعدادی از برند های معروف را به اختصار توضیح میدهیم


دیکتاتور اونسا ONSA                                    http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/dictator/onsa/Untitled-5.png

 

درباره دیکتاتور اونسا ONSA

شرکت ما در سال 1975 توسط رئیس هیئت مدیره Şevket ÖNER تاسیس شد ، شرکت ما دارای بازار بزرگی در ترکیه است ، بیش از 30 سال تجربه تولید ، کارکنان با تجربه ، رویکرد حرفه ای و پیگیری دقیق پیشرفت فناوری http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/dictator/onsa/DSC_271951.jpg

شرکت ما در سال 1975 توسط رئیس هیئت مدیره پیشرفت با هر روز گذشته بدون به خطر انداختن کیفیت و اصول خدمات در این صنعت ادامه دارد.
دیکتاتور اونسا onsa که از نزدیک تغییرات و تحولات را دنبال می کند ، با کارمندان فنی اداری و فنی خود محصولات سریال و استاندارد تولید می کند. شرکت ما که دارای یک پارک ماشین آلات پیشرفته و گسترده مدرن است ، از نظر کیفیت و جدیت در تولید و تداوم کنترل کنترل می شود.
مفهوم "کیفیت اول اولان ، که در تمام محصولاتی که تولید می کنیم غالب است ، با نشان دادن حداکثر حساسیت در هر مرحله از انتخاب مواد اولیه تا پردازش و مونتاژ قطعات ، اطمینان حاصل می شود
 تاسیس شد ، شرکت ما دارای بازار بزرگی در ترکیه است ، بیش از 30 سال تجربه تولید ، کارکنان با تجربه ، رویکرد حرفه ای و پیگیری دقیق پیشرفت فناوری

 

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/dictator/onsa/DSC_2894.jpghttp://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/dictator/onsa/IMG_9547-630x473.jpg

 


http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/dictator/canlift/can-logo.png

دیکتاتور جان لیفت CANLIFT

 

درباره شرکت دیکتاتور جان لیفت

دیکتاتور جان لیفت JAN LIFT که در استانبول 1988 تأسیس شد ، با تولید "دستگاه قفل درب LIFT LANDING DOOR LOCKING" برای بخش آسانسور شروع به کار کرد و به دلیل عزم و احترام به کیفیت ، بلافاصله موفق به جذب بازار شد.

در سال های بعد ، طیف گسترده تولید دیکتاتور جان لیفت JAN LIFT با تولید "LIFT LANDING DOOR SHOCK ABSORBER" ، "CAM RETIRING DOOR RINGIRING LIFT LANDING CAM" ، BI-DIRECTIONAL OVERSPEED GOVERNOR و BI و UNI DIRECTIONAL PROGRESSIVE GEAR SAFETY.

دیکتاتور جان لیفت JAN LIFT با نگه داشتن کارمندان با تجربه و با استفاده از آخرین فن آوری های تولیدی ، محصولات خود را به بازار عرضه می کند و گواهینامه CE را برای همه قفل های خود ، فرماندار مجهز به دو جهته و تجهیزات ایمنی پیشرونده بی و یک جهته به دست آورد.

دیکتاتور جان لیفت JAN LIFT محصولات خود را در مساحت 9،800 متر مربع بسته که کارخانه ای مدرن است تولید می کند و در کشورهای مختلف تقاضای اصرارآمیز بوده است. هنوز از سطح مورد نظر خود راضی نیستید ، دیکتاتور جان لیفت JAN LIFT به طور مداوم از فن آوری و تحولات در بخش بالابر پیروی می کند تا کیفیت خود را بیشتر بهبود بخشد.

جایزه کیفیت طلای TSI

در مراسمی که در 15 مارس ، روز جهانی مصرف کنندگان برگزار شد ، موسسه استاندارد ترکیه "جوایز کیفیت TSI" به نهادها و سازمانهایی که رویکرد کیفیت پایدار را اتخاذ کرده اند و فعالیتهای موفقی را در زمینه استاندارد سازی و کیفیت در منطقه مارمارا ارائه داده اند ، اهدا کرد.

Nihat Ergün ، وزیر علوم ، صنعت و فناوری ، Husseyin Avni Mutlu ، استاندار استانبول ، Huseyin ıapkın ، رئیس پلیس استانبول ، Hulusi Şentürk ، رئیس TSI و بسیاری از نمایندگان بخش در مراسم جایزه در استانبول شرکت کردند.

پس از سخنان ، جوایز TSI Quality در 4 دسته: پلاتین ، طلا ، نقره و جایزه ویژه هیئت داوران اهدا شد.

جوایز کیفیت طلای TSI به مدت 20 سال به 140 شرکت دارای گواهی محصول و سیستم از انستیتو به مدت 20 سال و بیشتر اهدا شد و جوایز کیفیت نقره TSI به 179 شرکت دارای گواهینامه محصول و سیستم از انستیتو به مدت 15-20 سال اهدا شد.

 

 

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/dictator/onsa/CL-03-slidee.jpg

 

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/dictator/onsa/CL-03-sema-1024x576.jpg

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/dictator/onsa/Can.JPG

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/dictator/canlift/can%20lift.jpg


 دیکتاتور فوپا                                                                 http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/3_darb/01_lolaee/02_turkish/logo/Capture.JPG

 
درباره شرکت دیکتاتور فوپا :

شرکت دیکتاتور فوپا در سال 1988 تاسیس شد ، فعالیت خود را با صادرات قطعات آسانسور به کشورهای خاورمیانه و اروپا به عنوان اولین صادرکننده جدی در صنعت بالابر ترکیه آغاز کرد. این شرکت با توسعه و تولید قطعات جدید بالابر منحصر به فرد در سال 1994 ، ابعاد جدیدی را برای فعالیت های صادراتی خود ایجاد کرد. در سال 1995 با شروع توافق های نمایندگی با شرکت های تولید کننده پیشرو در اروپا ، درب دیکتاتور فوپا فعالیت های بازاریابی خود را در ترکیه و سایر کشورها حتی بیشتر گسترش داد. توافقنامه های فعلی این شرکت با: آلبرتو ساسی / ایتالیا ، آلبرتو ساسی / اسپانیا ، Fermator / اسپانیا ، گوستاو گرگ / آلمان ، داوتویلر / سوئیس ، مونتفررو / ایتالیا ، دیناتچ / اسپانیا ، PFB / ایتالیا. بعداً با افزودن تأسیسات جدید در منطقه آزاد استانبول ، این شرکت حجم فعالیت خود را به میزان قابل توجهی افزایش داده است.
در سال 2002 ، این شرکت سرمایه گذاری های زیادی را در تسهیلات تولید و ماشین آلات رده بالا انجام داد. با منطقه گسترده خود ، درب دیکتاتور فوپا شروع به تولید انبوه قطعات آسانسور کرده است. این شرکت با اخذ گواهینامه ISO و گواهینامه CE برای قفل درب در منازل Lift Door Manucatured ، انواع محصولات ، سهم بازار ، فعالیت های صادراتی خود را افزایش داده و به بازارهای جدید پراکند.
شرکت هایی که در حال حاضر سبد محصولات تولیدی داخلی تولید می کنند شامل: درب اتوماتیک کابین ، درب نیمه اتوماتیک ، قاب اتومبیل ، درب تاشو ، قفل درب آسانسور ، درب قفل آسانسور ، دکمه Landing و Push Car ، دکمه های کامیون بازنشسته ، سوییچ های کف و محدود ، مکانیکی و لوازم الکترونیکی.
این شرکت از سال 2006 فعالیت خود را با تهیه بسته های کامل آسانسور با نام تجاری خود (Fupack) افزایش داد. درب دیکتاتور فوپا علاوه بر تمام فعالیت های خود ، خدمات مشاوره ای را نیز برای پروژه های ویژه ارائه می دهد و پشتیبانی های مهندسی را به مشتریان خود ارائه می دهد.
چشم انداز شرکت دیکتاتور فوپا
برای ادامه جهانی بودن و یکی از شرکت های پیشرو در صنعت آسانسور که دائماً با نوآوری های جدید فن آوری در حال تحول است ، تولید کالاهایی با کیفیت که انتظارات مشتریان خود را برآورده می کند ، اطمینان از رضایت آنها با افزودن ارزش به مشتریان و کارمندان ، برای جامعه آن مفید است.

ماموریت شرکت دیکتاتور فوپا
ساخت قطعات آسانسور و ارائه خدمات مطابق با استانداردهای جهانی با پیگیری دقیق تحولات فن آوری
ارائه محصولات و خدمات مقرون به صرفه و با بالاترین کیفیت به مشتریان برای افزایش رقابت ما در رقابت جهانی
برای دستیابی و حفظ بالاترین رضایت مشتری با برآورده کردن انتظارات مشتری و تهیه محصولات و خدمات ما در بهترین شرایط و زمان بندی.

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/dictator/fupa/1422781038_fu-37_fu-37b_wa410.jpg

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/dictator/fupa/fu-37_fu-37b_teknik-2_wa410.jpg

 مشخصات دیکتاتور آسانسور فوپا مدل FU36  

دیکتاتور آسانسور از یک لوله مخصوص کالیبره شده ساخته شده است.
    روغن هیدرولیک دارای ویسکوزیته بسیار بالایی است که دمای کار آن بین -40 تا + 40 درجه سانتیگراد است.
    تمام قسمت ها با کروم نیکل پوشانده شده اند تا از خوردگی محافظت کنند.
    تنظیم دقیق می تواند به راحتی و بدون استفاده از درایور پیچ انجام شود.
    غلتک از ماده ای بادوام و نرم ساخته شده و مقاومت بالایی در برابر اصطکاک دارد.
    برای جلوگیری از نشت روغن ، مجهز به واشر مخصوصی است که با توجه به ابعاد پوشش و پین طراحی شده است.
    تمام قطعات با دستگاه های CNC با دقت بالا تولید می شوند.
    جعبه کارتن ارائه شده ایمنی در برابر اثرات خارجی را تضمین می کند و همچنین سهولت انبار را فراهم می کند.
مدل های موجود:
مدل اروپایی استاندارد FU-37
مدل ویژه Fu-37 B درهای شیندلر با بدنه آلومینیومی چدن


دیکتاتور I & T                                      http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/dictator/it/logo2.png

 درباره شرکت دیکتاتور I & T

در سال 1997 ، Genç Asansör با تولید تنظیم کننده سرعت آسانسور فعالیت خود را در بخش آسانسور آغاز کرد.

در زمان؛ در بخش آسانسور ، نماینده بسیاری از شرکتهای معتبر شرکت کنید. محصولات خود را به مشتریان داخلی و خارجی آغاز کرده و دامنه محصولات خود را با جزئیات گسترش داده است.
در سال 2006 با استفاده از تجربه پیشرفته تولید خود ، تولید کمک فنر فوق درب فوق العاده مورد نیاز صنعت آسانسور با نام تجاری I&T را آغاز کرد و شروع به صادرات آن به بسیاری از کشورها نمود.

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/dictator/it/Big_61556857-cfa9-4277-a581-7efa1c76d9b4.jpg

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/dictator/it/main8a.pnghttp://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/dictator/it/main9a.png

  • معرفی

  • گواهی استاندارد

  • مشخصات فنی

  • دریافت کاتالوگ