اورلود آسانسور :

مطابق استانداردهای بین المللی، تمامی آسانسورها بایستی دارای سنسور اورلود یا همان اضافه بار بر روی کابین باشند. وظیفه این سنسور تشخیص بار اضافی در کابین می باشد و در صورت فعال شدن مانع از حرکت آسانسور خواهد شد.
این سنسورها دارای چندین نوع می باشند. یک مدل از این سنسورها به صورتی طراحی شده است که در زیر کابین نصب می شود و همانند ترازو وزن مسافرین را اندازه گیری می نماید. اما این مدل از سنسورها کمتر بکار گرفته می شوند زیرا نصب کابین آسانسور به گونه ای است که اگر زمانی این سنسورها در زیر کابین دچار آسیب شوند و نیاز به تعمیر داشته باشند، کار بسیار دشوار خواهد شد چرا که در این صورت بایستی کابین را از تنظیم اولیه خارج نمود و مجددا تنظیم کرد.
اما سنسورهای اورلودی که این روزها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد از نوع سنسورهایی می باشد که به سیم بکسل کابین متصل می شود. در واقع کشش سیم بکسل نشان دهنده میزان وزنی خواهد بود که در داخل کابین قرار دارد. این نوع سنسورها روش نصب بسیار ساده ای دارند و در صورت خرابی، دسترسی به آنها نیز ساده تر می باشد اما واقعیت این است که خطای سنسورهای سیم بکسلی موجود در بازار زیاد می باشد تا جایی که بازرسین استاندارد هم متوجه این قضیه شده اند و معمولا بدون توجه به عملکرد دقیق این سنسورها، از آنها چشم پوشی می کنند.

اورلود های موجود در ایران :


اورلود دایناسل :        http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/overload/logotipo.png

 

از سال 1994 Dinacell Electrónica چندین پروژه در زمینه اورلود با کاربردهای مختلف در بخشهای مختلف صنعتی از قبیل جرثقیل ، صنعت خودرو ، توزین و انتقال کار صنعتی ، سیلو و آسانسور توسعه داده است. مفهوم کار ما شامل کل فرآیند یک سیستم توزین بار ، از جمله طراحی و ساخت سلولهای بار و همچنین دستگاههای الکترونیکی مانند نمایشگرها و کنترلرها است.
این شرکت ، واقع در مادرید (اسپانیا) ، در حال حاضر توزیع گسترده ای در سراسر جهان دارد که محصولات با کیفیت خود را با قیمت های بسیار رقابتی و خدمات ویژه مشتریان به چندین کشور در سراسر جهان ارائه می دهد.
Dinacell به افراد واجد شرایط و شایسته ای متکی است که در حدود 20 سال با تجربه بزرگ خود مشارکت می کنند تا به پیشرفت و توسعه این شرکت ادامه دهند تا آن را به بالاترین سطح برساند. اخیراً این تولیدکننده دستگاه توزین با هدف ارتقاء کیفیت محصولات با ایجاد تاسیسات مدرن مطابق با الزامات ESD و همچنین کارمندان واجد شرایطی که مطابق با استانداردهای IPC کار می کنند ، بوده است. این امکان کنترل کیفیت بالاتر در هر مرحله از فرآیند تولید را می دهد.
در طی این سالها ، این شرکت با توجه به کیفیت خوب محصولات و خدمات پس از فروش مؤثر و مبتنی بر توجه شخصی مشتریان ، اعتماد به نفس مشتریان خود را به دست آورده است.

 

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/overload/dinacel2.JPG

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/overload/dinacel.JPG

 


اورلود جنتا centa                                             http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/parde/logo.JPG     

 درباره اورلود جنتا یا سنسور افزایش وزن جنتا Centa

پرده نوری جنتا Centa در سال 1991 برای بهره برداری در سرویس آسانسور و اسكون مونتاژ تأسیس شد ، پرده نوری جنتا Centa دامنه فعالیت خود را در ابتدای سال 2000 در صنعت تولید گسترش داد. این شركت پیشگام در ساخت فتوسل (پرده های سبک) ، منبع مهمی از امنیت كه قبلاً بود. کالای منحصرا وارداتی صرفاً بسته به منابع ، دانش و دانش خود ، پرده نوری جنتا Centa سهم قابل توجهی از بازار را در بازار آسانسور داخلی و همچنین در سکوهای بین المللی ایجاد کرد. افزایش تقاضا برای آسانسورها و به خصوص برای محیط های آسانسور آسانسور ، این شرکت را برای تحقیقات بیشتر در بازار سوق داد. در 2002-2003 پرده نوری جنتا Centa تصمیم گرفت سنسورهای وزنی برای آسانسورها تولید کند. در حال حاضر این شرکت با موفقیت سنسورهای الکترونیکی وزن را برای استفاده داخلی و همچنین بازارهای صادراتی در چندین کشور اروپایی و آسیایی تولید می کند. تمرکز دیگر این شرکت ساخت مانیتورهای عددی آلفا در ساختمان ها و کابین های آسانسور است. یکی دیگر از مناطق مورد علاقه پرده نوری جنتا Centa طراحی و ساخت سیستم های روشنایی تزئینی و سفارشی برای سقف های آسانسور است.
امروزه پرده نوری جنتا Centa مطابق با استانداردهای اروپایی تولید می کند و با افزودن محصولات نوآورانه به مجموعه محصولات در حال رشد خود ، پیشرفت های این فناوری را از نزدیک دنبال می کند.
ماموریت ما
    ارائه خدمات با کیفیت فراتر از انتظارات شرکای ما
    برای به دست آوردن اعتماد و صداقت شرکای تجاری ما
    راه حلهای خلاقانه ای را برای شرکای تجاری خود ارائه دهید
    منابع شرکت را برای تأمین نیازهای امروز و فردا هدایت کنید
    برای ارائه شرکای تجاری ما با افزودن ارزش به محصولات و خدمات ارائه شده از تأمین کنندگان داخلی و خارجی
    برای ایجاد فرصت به کارمندان و کارهایی که می توانند خودشان را اثبات کنند ، برای تشویق خلاقیت است
    همکاری با همه کارکنان ما برای رفاه و خوشبختی جامعه.

 http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/overload/centa/ctn50024-200x200.jpghttp://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/overload/centa/CNT80024-200x200.jpg

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/overload/centa/CTN500220-200x200.jpghttp://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/overload/centa/ctn50024-200x200.jpg

 

 


اورلود میسلکت MICELECT   http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/overload/MICELECT/MICELECT_LOGO.png

دستگاههای توزین بار اورلود میسلکت MICELECT برای آسانسور

 درباره شرکت اورلود میسلکت MICELECT
اورلود میسلکت MICELECT یک شرکت اسپانیایی با سطح بالایی از اعتبار بین المللی است که به سطح بالایی از فناوری و نوآوری اختصاص یافته است ، متخصص در زمینه طراحی ، ساخت و تجاری سازی دستگاههای توزین الکترونیکی برای آسانسور.
ما با بیش از 30 سال تجربه در صنعت ارتفاعات و با تیم بسیار ماهر و متخصص ما قادر به ارائه بهترین راه حل های ممکن برای مشتریان خود در انواع تاسیسات هستیم.
فناوری ، نوآوری ، کیفیت و دقت ، ارزشهای اصلی بر موفقیتهای بین المللی ما استوار است.
کیفیت عالی محصولات با وزنه برداری ما و خدمات به مشتریان ، به همراه نوآوری مداوم در محصولات و اختراعات مختلف بین المللی ما ، باعث می شود اورلود میسلکت MICELECT تولید کننده پیشرو دستگاه های توزین بار در بازار بین المللی آسانسور باشد.
مزایای اورلود میسلکت MICELECT:
    طراحی های اختصاصی با حق ثبت اختراعات بین المللی.
    تجربه گسترده ای با بیش از 30 سال نوآوری در صنعت ارتفاعات.
    آخرین فن آوری در ساخت با تمام محصولات ما در دو تسهیلات کارخانه ما بیش از 5000 متر مربع 100٪ تولید شده است.
    کنترل خودکار بر روی کلیه مراحل کارخانه مطابق با ISO 9001.
    طیف گسترده ای از محصولات و گواهینامه ها: CE، UL، CSA.
    بالاترین سطح دقت و قابلیت اطمینان در محصولات ما.
    پشتیبانی فنی عالی.
    توزیع حرفه ای و کارآمد در مقیاس جهانی
سنسور روپیه WIRE ELEVATOR WIRE ROPE
سنسور طناب سیم هوشمند ILC2 یک راه حل آسان و دقیق برای کنترل بار در بالابرهای کششی فراهم می کند.
نصب سریع و آسان آن (فقط 5 دقیقه) و کالیبراسیون از طریق قطر طناب ها ، آن را به یک راه حل مناسب برای مدرنیزه کردن آسانسور تبدیل می کند که در آن ظرفیت کمتر از 999 کیلو گرم است.
سنسور توزین بار ILC2 برای طناب های سیم آسانسور توسط اورلود میسلکت MICELECT

 http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/overload/MICELECT/ilc2-load-weighing-sensor-wire-rope-elevator-dimensions.pnghttp://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/overload/MICELECT/MICELECT2.jpg

 http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/overload/MICELECT/ilc2-load-weighing-sensor-wire-rope-elevator-cable-micelect.pnghttp://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/overload/MICELECT/ilc2-load-weighing-sensor-wire-rope-elevator-connectors-micelect.png

 


اورلود توربوسل  :           http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/overload/turbocell/logo-turbocell.jpg

 

درباره شرکت سنسور افزایش وزن آسانسور توربوسل

این شرکت  در سال 1393 در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان پذیرش شد. موسسین زبده و با تجربه این شرکت با داشتن متوسط تجربه کاری 20 ساله در صنایع مختلف کشور، به ‌منظور انتقال تجربیات به ‌دست آمده و ایجاد یک تحول جدید در حوزه مهندسی سیستم‌های ابزار دقیق کشور، اقدام به تاسیس این شرکت نمودند. این حرکت جدید بنای آن دارد که با تولید سنسورهای حوزه الکترومکانیک، بخش مهمی از نیازهای صنعتی کشور را پاسخ‌گو شده و علاوه بر آن با تکیه بر دانش روز، صادر کننده محصولات خود به سایر کشورها باشد.

ویژگی های محصول :
        قابلیت نصب بر روی انواع آسانسور ها ( بکسلی دوبه‌یک ، بکسلی یک به یک و هیدرولیکی‌)
        قابل استفاده با تمامی تابلو های موجود در کشور
        دارای کاربری آسان و نصب راحت
        دارای خدمات پس از فروش گسترده در سراسر کشور
        قابلیت اطمینان بالا و عمر طولانی
        اندازه گیری وزن با دقت یک کیلوگرم
        جنس بدنه فولاد آلیاژی سخت کاری شده
        دارای بدنه آبکاری شده و ضد زنگ
        درجه حفاظتی IP66
        قابل استفاده با تعداد بکسل‌های متفاوت
        دارای کالیبراسیون ساده و منوی تنظیمات راحت
        ظرفیت اندازه گیری 2000 کیلوگرم با وزن کابین
        تنظیمات آسان وزن کامل و وزن حداقل و اورلود
        دارای سه رله خروجی برای اضافه بار ، بار کامل و حداقل بار
        تغذیه 24 ولت ثابت

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/overload/turbocell/1-.jpghttp://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/overload/turbocell/products.png

 

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/overload/turbocell/overload-pic-2.jpghttp://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/overload/turbocell/--.jpg

 


اورلود آسانسور آمتال Ametal         http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/overload/ametal/ametal_logo_en.png

 

درباره شرکت اورلود آمتال Ametal

اورلود آمتال Ametal در سال 1988 و در زمانی ساخته شد که فناوری های تولیدی در ترکیه جدید و با هدف تولید دکمه های فشار و کنترل آسانسور در ترکیه جدید بود.
چشم انداز بنیانگذار این نبود که فقط به یک استاندارد خوب تعریف شده رعایت شود بلکه بالاتر بردن آن با توجه به نیازها و فناوریهای مختلف است. اورلود آمتال Ametal به لطف کیفیت محصولات واقعی خود و داشتن هویت شرکتی انعطاف پذیر و خلاقانه ، مناسب برای تغییر خواسته ها ، به یک برند جهانی تبدیل شد.
تجزیه و تحلیل روند در سراسر جهان ، ایجاد راه حل برای مطالبات و تبدیل آنها به خدمات برای مشتریان خود از اصول اساسی کار اورلود آمتال Ametal است. امروزه علاوه بر دکمه و سیستم های اندازه گیری وزن که در آن تخصص دارد ، اورلود آمتال Ametal با سیستم های آسانسور کامل Aries Complete نصب و راه اندازی آسان برای مشتریان خود را ارائه می دهد.

چشم انداز ما
با توجه به تجارت خود ، ما دائماً تلاش می کنیم تا جایگاه اصلی خود را در بین سایر شرکت های تولیدی ، بازاریابی و فروش در سراسر جهان حفظ کنیم ، مصرف کننده را با بالاترین کالیبر محصول و خدمات ارائه دهیم و به عنوان یک شرکت نمونه خدمت کنیم.

ماموریت ما
تأکید بر نیروی انسانی ، آماده سازی خود برای آینده ، به روزرسانی مداوم تجهیزات تکنولوژیکی ، بهبود فرصت ها و رفع نیازها و انتظارات مشتری با کیفیت بالاتر ، بهترین شرایط قیمت و در شرایط کوتاه تر.
خط مشی کیفیت
با توجه به آموزش های حرفه ای و ممیزی تحت معیارهای عینی ، ما به عنوان اجزای بالابر اورلود آمتال Ametal اطمینان می دهیم که ، اپراتورهای کابین ، اپراتورهای فرود ، نشانگرها ، ردیاب های درب ، کنترلرها ، دستگاههای توزین الکترونیکی ، و سیستمهای آسانسوری کاملی که تولید می کنیم همانند باشند. سطح کیفیت.
به عنوان بخشی از کل سیستم مدیریت کیفیت ، با انجام پیشرفت ها و پیشرفت های مداوم در هر زمینه ممکن ، ما در تلاش هستیم تا محصولات بهینه و باکیفیت را مطابق با خواسته های داخلی و بین المللی ، سریع و در سراسر جهان تحویل دهیم.
هدف ما رضایت مشتری در بالاترین سطح است ، برای این منظور ، ما در مورد نظرات مشتریان خود متمرکز و مراقبت می کنیم ، آنها را با توجه به "فلسفه با کیفیت کامل" ، برای دستیابی به تعالی در هر فرآیند به همراه کارمندان و تهیه کنندگان خود ، ارزیابی می کنیم.

احترام و اعتماد متقابل
هدف ما ایجاد روابط با مشتریان ، تأمین کنندگان و کارمندان خود بر اساس احترام ، اعتماد متقابل است.
خدمات سریع و کامل
با استفاده از سیستم های بسته بندی هوشمند ما حداقل از دست دادن نیروی کار و زمان تحویل بهینه را تضمین می کنیم.
راه حل های نوآورانه
با راه حل های نوآورانه ما تلاش می کنیم با تضمین کیفیت در محصولات و خدمات خود از انتظارات مشتریان فراتر برویم.
پشتیبانی پس از فروش
ما در پشت محصولات و همچنین بعد از فروش ایستاده ایم. در صورت لزوم پشتیبانی سریع و کامل را تضمین می کنیم.
از اضافه بار ناامید نشوید!
دو مورد مهم برای آسانسورها ، اندازه گیری صحیح و بازخورد است. اگر یکی از این توابع از بین رفت ، راحتی نیز هست.
دستگاههای توزین وزن LWS 3F برای کسانی ساخته شده اند که نمی توانند قربانی کنند.
دستگاه های الکترونیکی ساخته شده توسط اورلود آمتال Ametal ، با گوه های مختلفی تولید می شوند که وزن قطعات مختلف را اندازه می گیرند.

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/overload/ametal/lws-ana-gorsel.gif

سیستم های توزین الکترونیکی LWS 3F
دو مورد مهم برای آسانسورها ، اندازه گیری صحیح و بازخورد است. اگر یکی از این توابع باشد
گم شده اند ، آسایش نیز هست دستگاههای توزین وزن LWS 3F برای کسانی ساخته شده اند که نمی توانند قربانی کنند.
دستگاه های الکترونیکی ساخته شده توسط Ametal ، با گوه های مختلفی تولید می شوند که وزن قطعات مختلف را اندازه می گیرند.

 

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/overload/ametal/ametal.JPG

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/overload/ametal/LWS-3F.jpg

 سیستم توزین الکترونیکی بار LWS 3F 210
سیستم توزین بار LWS 3F بار داخل کابین را از طریق 4 سلول نصب شده بر روی طناب های فولادی اندازه گیری می کند. این کار با استفاده از فشار روی طناب فولادی ، در 3 عملکرد اصلی (اضافه بار ، بار کامل و حداقل بار) اندازه گیری می کند. به لطف حساسیت آن که زیر 5 است ، سیستم اندازه گیری دقیق را تضمین می کند. سلولهای بار زیاد به نور فوق العاده سبک ، کار را در داخل شافت آسانتر می کنند.

 http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/overload/ametal/ametal1.JPGhttp://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/9_otherparts/overload/ametal/LWS-3F-210.jpg

 

 

  • معرفی

  • گواهی استاندارد

  • مشخصات فنی

  • دریافت کاتالوگ