درب لولایی فوپا   http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/3_darb/01_lolaee/02_turkish/logo/Capture.JPG Fupa Door

 

درباره شرکت فوپا : شرکت فوپا در سال 1988 تاسیس شد ، فعالیت خود را با صادرات قطعات آسانسور به کشورهای خاورمیانه و اروپا به عنوان اولین صادرکننده جدی در صنعت بالابر ترکیه آغاز کرد. این شرکت با توسعه و تولید قطعات جدید بالابر منحصر به فرد در سال 1994 ، ابعاد جدیدی را برای فعالیت های صادراتی خود ایجاد کرد. در سال 1995 با شروع توافق های نمایندگی با شرکت های تولید کننده پیشرو در اروپا ، درب فوپا فعالیت های بازاریابی خود را در ترکیه و سایر کشورها حتی بیشتر گسترش داد. توافقنامه های فعلی این شرکت با: آلبرتو ساسی / ایتالیا ، آلبرتو ساسی / اسپانیا ، Fermator / اسپانیا ، گوستاو گرگ / آلمان ، داوتویلر / سوئیس ، مونتفررو / ایتالیا ، دیناتچ / اسپانیا ، PFB / ایتالیا. بعداً با افزودن تأسیسات جدید در منطقه آزاد استانبول ، این شرکت حجم فعالیت خود را به میزان قابل توجهی افزایش داده است.
در سال 2002 ، این شرکت سرمایه گذاری های زیادی را در تسهیلات تولید و ماشین آلات رده بالا انجام داد. با منطقه گسترده خود ، درب فوپا شروع به تولید انبوه قطعات آسانسور کرده است. این شرکت با اخذ گواهینامه ISO و گواهینامه CE برای قفل درب در منازل Lift Door Manucatured ، انواع محصولات ، سهم بازار ، فعالیت های صادراتی خود را افزایش داده و به بازارهای جدید پراکند.
شرکت هایی که در حال حاضر سبد محصولات تولیدی داخلی تولید می کنند شامل: درب اتوماتیک اتومبیل و درب کابین ، درب نیمه اتوماتیک ، قاب اتومبیل ، درب تاشو ، قفل درب آسانسور ، درب قفل آسانسور ، دکمه Landing و Push Car ، دکمه های کامیون بازنشسته ، سوییچ های کف و محدود ، مکانیکی و لوازم الکترونیکی.
این شرکت از سال 2006 فعالیت خود را با تهیه بسته های کامل آسانسور با نام تجاری خود (Fupack) افزایش داد. درب فوپا علاوه بر تمام فعالیت های خود ، خدمات مشاوره ای را نیز برای پروژه های ویژه ارائه می دهد و پشتیبانی های مهندسی را به مشتریان خود ارائه می دهد.
چشم انداز شرکت فوپا
برای ادامه جهانی بودن و یکی از شرکت های پیشرو در صنعت آسانسور که دائماً با نوآوری های جدید فن آوری در حال تحول است ، تولید کالاهایی با کیفیت که انتظارات مشتریان خود را برآورده می کند ، اطمینان از رضایت آنها با افزودن ارزش به مشتریان و کارمندان ، برای جامعه آن مفید است.

ماموریت شرکت فوپا
ساخت قطعات آسانسور و ارائه خدمات مطابق با استانداردهای جهانی با پیگیری دقیق تحولات فن آوری
ارائه محصولات و خدمات مقرون به صرفه و با بالاترین کیفیت به مشتریان برای افزایش رقابت ما در رقابت جهانی
برای دستیابی و حفظ بالاترین رضایت مشتری با برآورده کردن انتظارات مشتری و تهیه محصولات و خدمات ما در بهترین شرایط و زمان بندی.

اصول ما
 قابلیت اطمینان و صداقت
ما تجارت خود را به بهترین وجه انجام می دهیم و با اراده خدمت می کنیم.
ما قولهای واضحی می دهیم و وعده هایمان را تحت هر شرایطی نگه می داریم.
ما به طور مداوم خود و همکاران خود را بهبود می بخشیم.
ما در تمام روابط خود صادق ، شفاف و سازگار هستیم ، بنابراین روابط طولانی مدت برقرار می کنیم.

 خلاقیت
ما در مورد غیرممکن بودن یک کار بحث نمی کنیم ، درعوض رویکردهای جدیدی را توسعه می دهیم و ایده های جدید تولید می کنیم.
برای شرایطی که راه حلهای استاندارد نمی توانند مشکل را حل کنند ، ما از دانش ، تجربه ، روابط و فناوری خود برای ایجاد راه حلهای مناسب استفاده می کنیم.
برای سهولت در زندگی ، ما ابتکاری عمل می کنیم و برای عملی کردن ایده های جدید خود اقدام می کنیم.

جهت گیری خدمات
ما برای افزایش رضایت مشتری و کیفیت خدمات از کلیه کانال ها به راحتی قابل دسترسی هستیم.
با استفاده از رویکرد مشتری محور ، خدمات خود را به موقع ارائه می دهیم.
ما به طور مداوم خود را با تجربه به دست آمده از بازخورد مشتری خود توسعه می دهیم

 آگاهی زیست محیطی
هدف ما به حداقل رساندن عوامل آلودگی محیط زیست در خدمات و عملکردهای خود است.

 در زیر نمونه درب های لولایی فوپا را مشاهده مینمایید :

 

 

 

 

 

 واردات درب لولایی آسانسورفوپای ترکیه
 نمایندگی فروش درب آسانسورفوپای ترکیه
 خدمات پس از فروش درب آسانسورفوپای ترکیه

  • معرفی

  • گواهی استاندارد

  • مشخصات فنی

  • دریافت کاتالوگ