http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/3_darb/02_automatic/pirisma/logo/logo.jpgدرب اتوماتیک پریسما ایتالیا:

Elevator landing door prisma

 

درباره شرکت پریسما :
شرکت پریسما ، یکی از قدیمی ترین و معتبرترین شرکتهای فعال در صنعت آسانسور و پله برقی جهان ، واقع در شهر پارما ایتالیا است. این شرکت بعنوان یکی از تولید کنندگان بزرگ درب اتوماتیک آسانسور ، شعبی در کشورهای فرانسه و اسپانیا جهت ارائه خدماتفروش و خدمات پس از فروش دارا می باشد. محصولات این شرکت رنج وسیعی از دربهای اتوماتیک در انواع رنگها و روکشهای استیل ، با درجههای محافظت مختلف از جمله IP54 و ضد انفجار و نیز در فرمهای مختلف شیشه ای ،تخت و گرد را شامل می گردد. شرکت پریسما تلاش می کند تا با توجه به ظرفیتهای مهندسی و تولید خود ، فعالیت تولید خود را در سایر قطعات آسانسور نیز گسترش دهد. در همین راستا به تازگی موتورهای بدون گیربکس ساخت این شرکت به بازار عرضه گردید.

شرکت پریسما ، در سال 1387 برای اولین بار در کشور با سرمایه گذاری مستقیم شرکت پریسما ایتالیا ( Prisma Lift Component ) فعالیت خود را آغاز نمود .  تولیدات این کارخانه علاوه بر دربهای اتوماتیک کابین و طبقات ، انواع دربهای لولایی و نیز کابین آسانسور منطبق با استانداردهای روز اروپا را شامل می گردد. مجموعه تجهیزات سردرب و اپراتور دربها بصورت کامل توسط کارخانه پریسما ایتالیا تولید می گردند. این شرکت علاوه بر فعالیتهای تولیدی ، رنج وسیعی از دربهای نیمه شیشه ای ، شیشه ای ، گرد ، ضد انفجار و جرقه را نیز بصورت کامل از کارخانجات پریسما ایتالیا وارد نموده و در اختیار مصرف کنندگان داخلی قرار می دهد. یکی از مزایای مهم محصولات شرکت قطعات  پریسما ، خدمات پس از فروش این شرکت می باشد که در این زمینه با کاهش قیمت و نیز زمان تامین قطعات یدکی و همچنین ارائه خدمات فنی و مهندسی به مشتریان گرامی تلاش می نماید تا در مسیر رضایت مشتریان حرکت نماید.این شرکت با هدف تامین محصولات پریسمای ایتالیا در منطقه خاورمیانه ، آسیای میانه و غرب و نیز شمال آفریقا ایجاد گردیده و در این زمینه این شرکت مفتخر است که گامهای واقعی در زمینه صادرات محصولات غیر نفتی و خدمات فنی و مهندسی بردارد.

درب طبقه اتوماتیک پریسما :

 درب طبقه سری Q

 مکانیزم های طبقه سری جدید Q با ساختاری دقیق طراحی و ساخته شده است . مکانیزم های طبقه سری جدید Q با ساختاری دقیق طراحی و ساخته شده است .

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/3_darb/02_automatic/pirisma/%20%20%20Q.jpg

 


 

 درب طبقه سری Q50

مکانیزم های جدید سری Q50 در ابعاد بسیار مناسب طراحی شده به گونه ای که به راحتی قابل استفاده با مکانیزم های کابین میکرو MS40 می باشد

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/3_darb/02_automatic/pirisma/%20%20%20Q50.jpg

 


درب کابین اتوماتیک پریسما :


درب کابین MS40
سری جدید مکانیزم های طبقه Q50 و مکانیزم های کابین MS40 با طراحی جدید در ابعادی بسیار مناسب با عنوان سیستم 115 تولید شده است . این محصول بهترین جایگزین برای مکانیزم های قدیمی و دستی با شفت های کوچک می باشد .

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/3_darb/02_automatic/pirisma/%20%20MS40.jpg

 


درب کابین میکرو
مکانیزم های میکرو دست آور پژوهش ها و تلاش های مستمر پریسما در راستای طراحی بی نظیر مطابق با استاندارد های آسانسور بدون چاهگ می باشد .

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/3_darb/02_automatic/pirisma/%20%20.jpg

 


درب کابین اتوماتیک پریسما :

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/3_darb/02_automatic/pirisma/p1.JPG


قطعات یدکی درب اتوماتیک پریسما :

 http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/3_darb/02_automatic/pirisma/p2.JPG

 

 

  • معرفی

  • گواهی استاندارد

  • مشخصات فنی

  • درباره