درب اتوماتیک فرماتور آسانسور:                                             http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/3_darb/02_automatic/fermator/logo/LogoFerm.png

Fermator lOnding door

 

فرماتور Fermator Group پیشرو در تولیدکننده تک کالاهای درهای اتوماتیک آسانسور در جهان است. درهای فرمراتور در سراسر دنیا برای آسانسورهای راهنمایی و رانندگی کم ، متوسط و سنگین ، برای مصارف داخلی ، دفاتر ، فرودگاهها ، هتل ها و ساختمانهای عمومی نصب شده است.

سال به سال به منظور افزایش ظرفیت تولید ، بهبود استانداردهای کیفیت و ارائه بالاترین سطح خدمات به همه مشتریان ما در بیش از 90 کشور ، سرمایه گذاری های اساسی در گروه انجام شده است.

گروه فرماتور Fermator با داشتن دفتر مرکزی در اسپانیا و کارخانه های تولیدی واقع در فرانسه ، ایتالیا ، لهستان ، یونان ، هند ، چین و برزیل ، به تقاضای همه بازارهایی که نیاز به درهای اتوماتیک برای بالابرها دارند و در نتیجه سهم عمده ای از بازارهای جهانی پاسخ می دهد.

درب های اتوماتیک تولید شده توسط فرماتور Fermator مطابق با استانداردهای بین المللی است. EN 81-20 / 50 ، ASME A17.1 ، GB 7588 ، و موارد مورد نیاز در مورد آتش سوزی EN 81-58 و UL 10B در بین سایر موارد

تکامل ما از ابتدا ثابت بوده است و اکنون به این نکته رسیده ایم که می توانیم راه حل های کاملی را در قالب محصولات و خدمات ارائه دهیم که کلیه نیازهای مشتری ما را پوشش دهد.

وقتی صحبت از کیفیت و مسائل زیست محیطی می شود ، تکامل ما مطابق با استانداردهای ایمنی قابل اجرا ، صدور گواهینامه محصول و تلاش ها برای به کار بستن سیستم یکپارچه با استانداردهای بین المللی ISO 9001: 2015 و همچنین ISO 14001: 2004 و همچنین تلاش برای بهینه سازی است. مطابق با دستورالعمل 2014/33 / EU ، روند بازرسی نهایی و آزمایش ما بر روی دستگاه قفل درهای فرود ، مطابق با دستورالعمل 2014/33 / EU است.

درب اتوماتیک طبقه و کابین فرماتور آسانسور:          
 
لوازم یدکی درب اتوماتیک فرماتور آسانسور:  

 

 

 

 
 

  • معرفی

  • گواهی استاندارد

  • مشخصات فنی

  • درباره