درب اتومات روانکار سماتک  :

 

 

درباره درب اتومات روانکار سماتک  :

 مجموعه روانکار سماتک سال 1374 در زمینه تولید قطعات آسانسور و اخذ مجوز از وزارت صنایع حومه منطقه صنعتی شهر تهران فعالیت خود را آغاز نمود.  هم اینک این مجموعه افتخار دارد با پرسنلی بالغ بر 90 نفر ، اعم از فنی و اداری در مساحتی بیش از 6500 متر مربع، با بهره گیری از ماشین آلات به روز، ابزار آلات و تکنولوژی CNC ، اخذ گواهینامه ISO 9001 - 2008 از شرکت TUV آلمان و دریافت گواهینامه استاندارد ایران، که نشان از کیفیت برتر دارد، تیراژ تولید سالانه 30000 دستگاه انواع دربهای اتوماتیک آسانسور مطابق با نیاز سفارش دهنده همراه خدمات پس از فروش و پشتیبانی کالاها و نگاهی به آینده جهت صادرات محصولات خود و پشتوانه واحد تحقیقات و توسعه با محوریت دانش بنیان بر رفع نیازهای بازار داخلی می باشد.

خط مشی شرکت روانکار سماتیک :

بقا و رشد و توسعه برای ما در گرو بر آوردن انتظارات به حق مشتریان و جلب رضایت آنهاست و این امر از طریق عرضه محصولات در بالاترین سطح کیفیت مطابق خواسته های مشتری میسر می شود. کیفیت در کارخانه روانکار سماتیک تعهدی در بالاترین سطح سازمان بوده و مسئولیت فردی تمامی مدیران، سرپرستان و کارکنان می باشد. بدین منظور در جهت نیل به اهداف فوق خط مشی کیفیت بر پایه اصول زیر بنا شده است:
- افزایش رضایت مشتریان.
- بهبود مستمر فرآیندها و محصولات.
- دستیابی به بازارهای جدید
- آموزش مستمر کارکنان و افزایش توانایی آنان
این شرکت با علاقه مندی کامل و با همه توان، خود را متعهد به برآوردن نیازمندیهای مشتریان، حمایت و پشتیبانی سیستم مدیریت کیفیت استاندارد ISO 9001 - 2000 و سایر نیازمندیها الزامات ایمنی و قانونی و استانداردهای محصول نموده و برای تسریع در استقرار نظام مدیریت کیفیت و مراقبت به حفظ و بهینه سازی آن نماینده ای با اختیارات لازم در امور کیفیت تعیین و معرفی می نماییم. علاوه بر آن به صورت منظم و در فواصل زمانی معین بر این سیستم نظارت و آن را مورد ارزیابی قرار خواهیم داد. از تمامی پرسنل تقاضا داریم همکاری و تلاش خود را برای رشد فردی و سازمانی و حفظ شایسته سیستم بکار برند. 

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/3_darb/02_automatic/irani/ravankar/146004417445511.jpg

 

درب های تولیدی این شرکت به شرح زیر میباشند:
    دربهای سه لته تلسکوپی روانکار سماتک
    دربهای سانترال فول دو لته روانکار سماتک
    دربهای فول تله سانترال چهار لته و شش لته روانکار سماتک
    درب های اکو روانکار سماتک
    درب های سینوسی کابین روانکار سماتک
    دربهای سیستم تلسکوپی - کابین روانکار سماتک
    SIN درب کابین فول SIN درب طبقه روانکار سماتک

 

مشخصات فنی درب روانکار سماتیک :

قطعات یدکی درب روانکار:

 

  • معرفی

  • گواهی استاندارد

  • مشخصات فنی

  • درباره