تابلو فرمان آسانسور کاسپینhttp://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/4_tablobargh/caspian/logo/Untitled.jpg

 

 

درباره شرکت کاسپین :

شرکت کاسپین با همکاری جمعی از فارغ التحصیلان رشته‏‏  های مهندسی برق و الکترونیک، فعاليت خود را در زمينه صنعت آسانسور و پله برقي در سال 1386 آغاز نموده است و اکنون با توليد انواع تابلو فرمان و سيستم نجات اضطراري آسانسور، به عنوان یکی از تولید کنندگان پیشرو در صنعت آسانسور، همواره در صدد ارائه محصولات با کیفیت ممتاز و خدمات به موقع و متناسب با نیاز روز و بالاتر از حد انتظار مشتریان می ‏باشد.
کلیه مراحل مربوط به طراحی، تولید و تست‎‏ تابلوها توسط شرکت کاسپین صورت می‏ گیرد. تیم طراحی و تحقیق و توسعه (R&D) این شرکت، با بکارگیری نیروهای متخصص این رشته همواره در جهت بروزرسانی و استفاده از تکنولوژی روز دنیا در این صنعت تلاش دارند تا محصولات با کیفیت بالاتر و پیچیدگی‏ های کمتر را به بازار عرضه نمایند. تیم تولید کاسپین متشکل از پرسنل جوان و با انگیزه و با تجربه کاری بالا همواره آماده ارائه محصولی با کیفیت می باشد. کنترل کیفیت محصولات بصورت چند لایه صورت گرفته و محصولات نیمه ساخته بر اساس شاخص‏های مشخص و از پیش تعیین شده مورد بررسی و سنجش قرار می ‏گیرند و در نهایت در ایستگاه‏ کنترل کیفیت نهایی، تست‏ های مکانیکال و الکتریکال محصول نهایی بر اساس استانداردهای تعریف شده توسط کارشناسان مربوطه انجام می‏ گیرد. همچنین طراحی خط تولید به گونه‏ ای انعطاف پذیر می‏ باشد که با دریافت سفارشات خاص از سوی مشتری، بدون هیچ تغییری در خط تولید، سفارشات در کوتاه‏ترین زمان ممکن و با حفظ استاندارد های لازمه، تولید شده و به دست مشتریان برسد.
ارائه سریع و صحیح خدمات پس از فروش محصولات از دیگر برنامه ‏های شرکت می‏ باشد و تیم کارشناسان این واحد در سراسر کشور، همواره آماده پاسخگویی به مشتریان محترم و ارائه سرویس‏ های حضوری در صورت نیاز می ‏ باشد. پس از ارائه سرویس، دپارتمان پشتیبانی و خدمات پس از فروش این شرکت جهت اطمینان از حسن عملکرد تابلو و رضایتمندی مشتری از زمان و نحوه ارائه سرویس، اقدام به برقراری تماس با مشتری مربوطه و دریافت انتقادات و پیشنهادات احتمالی ایشان می  نماید.
ما همواره نظرات مشتریان عزيز را ثبت کرده و هر روز براي بهبود محصولات و خدمات از آنها بهره مي گيريم. از آنجایی که بهبود مستمر فرآیندها و ارتقای کیفیت محصولات همیشه از برنامه‏ های اصلی تیم مدیریت شرکت کاسپین بوده و هست، امیدواریم که بتوانیم با استفاده از نظرات و تجربیات متخصصان و مشاوران این حرفه بصورت موثر، رضایت کامل مشتریان ارجمند را بدست آوریم.

  فرایند خط تولید شرکت کاسپین
فرآیند تولید محصولات در خط تولید کاسپین شامل چهار ایستگاه کاری اصلی می‏ باشد که طبق توالی مشخص شده کار می‏ کنند. ایستگاه‏ هایکاری اصلی شامل مکانیک، سیم کشی، کنترل کیفیت و بسته بندی نهایی محصول هستند که تابلوها و جعبه‏ های ریویزیون باید این فرآیندها را کامل طی ‏نمایند. البته ایستگاه‏ های دیگر نظیر آماده سازی سیم و الکترونیک نیز سایر بردها و محصولات نیمه ساخته که باید روی محصولات اصلی مونتاژ شوند را تولید می‏ کنند. شکل زیر توالی تولید تابلوها و جعبه ریویزیون را در خط تولید نشان می‏ دهد:
همانگونه که در شکل مشخص شده است چهار ایستگاه اصلی به رنگ بنفش تفکیک شده است. جریان‏ های سبز نشان دهنده توالی عملیات بین ایستگاه‏ های اصلی می ‏باشد. البته جریان کاری محصولات نیمه ساخته به رنگ زرد نشان داده شده است و خطوط قرمز نیز برای دوباره‏ کاری‏ها یا اصلاح محصولات می‏ باشند.
بعد از دریافت ست مواد اولیه در ایستگاه مکانیک، فرآیندهای سوراخکاری سینی، نصب داکت و اسپیسر و سایر المان‏ها از قبیل ترانس، کنتاکتور، درپوش و ... طبق نقشه هر محصول صورت می‏ گیرد. نقشه مکانیک تابلو برای هر محصول توسط نرم افزار اتوکد تهیه شده و در اختیار پرسنل ایستگاه قرار می ‏گیرد. سپس بارکد محصول بر اساس نام محصول، شماره برنامه و سایر پارامترها روی سینی زده شده و  بعد از کنترل کیفیت محصولات مکانیک شده و طبق استاندارد تعریف شده، محصولات سیم کشی می‏ شوند. فرآیند سیم کشی نیز طبق روند مشخص و بر اساس لیست مواد مصرفی، ورودی و خروجی هر سیم، اندازه و رنگ مشخص سیم‏ ها صورت می‏ گیرد. در ایستگاه سیم کشی، بردهای تولید شده توسط ایستگاه مکانیک نیز مونتاژ می‏ شوند. البته فرآیند تولید هر برد متفاوت می‏باشد اما تست صحت عملکرد توسط دستگاه‏های تست صورت می‏ گیرد و سپس روی تابلوی در حال تولید مونتاژ می‏ گردد. در ایستگاه آماده سازی نیز سایر محصولات نیمه ساخته برای مصرف سایر ایستگاه‏ های تولید می‏ شوند.
در خصوص محصولات سفارشی که بر اساس نیاز مشتری دارای تغییراتی نسبت به محصولات روتین هستند، در ایستگاه سیم کشی این تغییرات اعمال شده و طبق بارکد ثبت شده در سیستم و نوع درخواست مشتری فرآیند تست آنها انجام می‏ گردد. مواد مصرفی و پروسه کاری (سیم کشی و تست) این محصولات مقداری متفاوت هست و به همین دلیل سایت جداگانه برای آنها در نظر گرفته شده است.
بعد از بررسی و کنترل کیفیت محصولات سیم کشی شده، محصولات برای تست نهایی به ایستگاه کنترل کیفیت نهایی انتقال داده می‏ شوند. همزمان جعبه ریوزیون تابلو که فرآیند مشابه با تابلو را دارد نیز به ایستگاه کنترل کیفیت نهایی و سایت مربوطه انتقال داده شده تا به همراه تابلو تست نهایی شود. در این مرحله تست اولیه و تست اصلی صورت می‏گیرد که هم از لحاظ ظاهری و استحکامی و هم از لحاظ عملکردی تابلو، کلیه فرآیندهای صورت گرفته در ایستگاه‏های قبلی، محصولات بررسی شده و در صورت مشاهده مغایرت هر چند جزئی از استانداردهای تعریف شده، اصلاحات مورد نیاز روی محصول صورت گرفته و مجدداً طبق چک لیست و رویه تعیین شده تابلو تست می‏ گردد. کنترل کیفیت چند لایه محصولات هم تابلو و هم جعبه ریوزیون باعث می‏شود تا درصد خرابی محصولات به صفر نزدیک شود. بصورت کلی فرآیند تست شامل بررسی صحت مقادیر (مثلاً مقدار جریان‏های نامی)، بررسی لیبل‏ها، کنترل مکانیکی تابلوها، کنترل استحکام سیم کشی، ولتاژگیری، تست اولیه و تست نهایی می‏ باشد. البته تست بردها هم توسط ایستگاه الکترونیک و هم در این ایستگاه بعد از مونتاژ روی تابلو صورت می‏ گیرد. همچنین برای کنترل کیفیت، نقشه سیم کشی تابلوها در اختیار پرسنل ایستگاه تست باید قرار ‏گیرد.
بعد از تست نهایی و کنترل کیفی چند مرحله ‏ای و اطمینان کامل از صحت عملکرد فنی محصولات، بسته بندی آنها صورت می‏ گیرد. در این مرحله مجدداً تابلو بررسی شده تا سایر متعلقات و موارد مورد نیاز در محصولات طبق استانداردها رعایت شده باشند. همچنین بعد از اتمام فرآیند بسته بندی و قرار دادن سینی داخل جعبه و بستن آنها در کارتن پلاست، بارکد تابلو مجدداً طبق بارکد تهیه شده در ایستگاه مکانیک زده می‏ شود. این بارکد برای ردیابی محصول در حین فرآیند تولید، فروش تابلو و همچنین برای تسهیل خدمات و پشتیبانی تابلو زده می‏شود. سپس محصولات تولید شده رسید خورده و به انبار دلیوری یا فروش منتقل شده تا به مشتری تحویل داده شوند.
سیستم برنامه ریزی تولید بر اساس سفارشات روتین و خاص صورت می‏ گیرد و بصورت دوره ‏ای به کلیه ایستگاه‏های کاری و انبار (طبق دو جدول جداگانه) داده می‏ شود و بصورت مداوم وضعیت پیشرفت برنامه پیگیری شده تا میزان انحراف تولید از برنامه به حداقل برسد و محصولات با بهترین کیفیت و در اسرع وقت حتی زودتر از زمان موعد، تحویل مشتریان گردد

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/4_tablobargh/caspian/Factory-5.jpg

تابلو فرمانهای کاسپین آسانبر منطبق با استاندارد EN-81 اروپا می باشند.

کاسپین آسانبر دارنده گواهینامه های بین المللی ایزو در زمینه های ذکر شده از AGS آمریکا TÜV اروپا و سازمان استاندارد ایران می باشد:

         مدیریت کیفیت  ISO 9001:2008
         رضایتمندی مشتری  ISO 10004:2010
         رسیدگی به شکایات مشتریان  ISO 10002:2004
         گواهینامه مهندسی کیفیت از AGS آمریکا
         دارنده گواهینامه استاندارد اروپا  CE
         دارای استانداردهای لازم برای مونتاژ بردهای الکترونیکی از کمیسیون فنی تدوین استاندارد ایران ICS:31.180

 کنترل کیفیت
 کنترل کیفیت محصولات بصورت چند لایه صورت گرفته و محصولات نیمه ساخته بر اساس شاخص‏های مشخص و از پیش تعیین شده مورد بررسی و سنجش قرار می ‏گیرند و در نهایت در ایستگاه‏ کنترل کیفیت نهایی، تست‏ های مکانیکال و الکتریکال محصول نهایی بر اساس استانداردهای تعریف شده توسط کارشناسان مربوطه انجام می‏ گیرد.

بردهای الکتریکی علاوه بر اینکه بصورت جداگانه تست می شوند، پس از نصب بر روی تابلوها نیز کنترل کامل شده و در حقیقت در یک شرایط واقعی و تحت بار سنجیده می شوند.

استفاده از مواد اولیه درجه یک بازار و همچنین مراحل اضافه شده به کنترل کیفیت محصولات کاسپین، هزینه ها و قیمت تمام شده محصولات این بنگاه تولیدی را افزایش داده ولی کاسپین برای حفظ کیفیت محصولات خود، آسودگی و امنیت مصرف کنندگان همواره این هزینه ها را انجام می دهد.

معرفی واحد پشتیبانی و خدمات پس از فروش
واحد پشتیبانی و خدمات پس از فروش شرکت کاسپین آسانبر پارس با بکارگیری نیروهای با انگیزه و پرتلاش، با بیش از ده نمایندگی فعال در سرتاسر کشور، با هدف تسریع در امر خدمت رسانی و ارائه سرویس های منظم و به موقع، همگام با واحد فروش آماده ارائه خدمات و مشاوره فنی به مشتریان محترم می باشد.
توصیه می کنیم که قبل از شروع به نصب محصولات ، دفترچه راهنمای محصول را که در تابلو قرار داده شده است بطور کامل مطالعه نمایید.
 در هر مرحله از پروسه نصب و راه اندازی و یا نگهداری محصول می توانید سوالات و مشکلات فنی خود را با نمایندگان واحد خدمات پس از فروش، در میان گذاشته و در صورت نیاز از سرویس های حضوری نمایندگان در محل پروژه بهره مند شوید.

 نحوه ثبت سفارش
رضایت کامل مشتری از خرید صورت گرفته، همواره یکی از دغدغه ها و برنامه های اصلی شرکت کاسپین بوده است. لذا باید ارتباط بسیار قوی بین واحدهای فروش و تولید در جریان باشد تا محصول مطابق با مشخصات فنی مورد نیاز مشتری تولید شده و در حداقل زمان به دست آنها برسد. ارائه سفارش از طرف مشتری از کانال دفتر فروش صورت می گیرد.

 


 

 تابلو فرمان گیربکسی کاسپین

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/4_tablobargh/caspian/FC%20MCL.jpg

مشخصات عمومی تابلو فرمان گیربکسی کاسپین:
        قابلیت نصب برای تمامی آسانسورهای کششی با موتور آسنکرون
        دارای سیستم Auto Leveling
        امکان نمایش کدهای خطا بر روی نمراتور علاوه بر ال سی دی نصب شده بر روی تابلو فرمان
        دارای سیستم نمایش و ذخیره سازی خطاها و ذخیره آنها در صورت قطع برق و ثبت و نمایش خطاها با تاریخ و ساعت وقوع
        مقاوم در برابر نویز و اعوجاج های محیط
        دارای سیستم اصلاح هوشمند جابجاییفاز
        قابلیت کار با انواع نمراتورهای خطی یا کد شده و امکان برنامه ریزی جهت نمایش کدهای ویژه
        مجهز به سیستم کنترلفاز دیجیتال
        حفاظت کامل در مقابل افزایش جریان و اتصال کوتاه توسط فیوز های الکترونیکی در تمام ورودی ها و خروجی هاي سیستم
        دارای سیستم هوشمند و دقیق کنسل کردن درخواست ها با فشار مجدد
        امکان برنامه ریزی متفاوت سرویس دهی در روزها و ساعات هفته
        امکان حذف نرم افزاری شستی های احضار کابین و یا طبقه
        مجهز به سیستم FDO
        مجهز به سیستم ADO
        مجهز به سیستمVIP
        توانایی عملکرد در فازهای I وII آتشنشانی
        عملکرد کاملا مستقل سیستم نجات از سیستم کنترل آسانسور
        انجام عملیات نجات اضطراری بدون وقفه
        اشغال فضای کمتر به دلیل ادغام شدن دو سیستم در یک تابلو
        پرداخت هزینه کمتر در اجرا
        تضمین سازگاری سیستم کنترل و سیستم نجات
        استفاده از المان های درجه یک و کنترل کیفیت سختگیرانه
        مطابق با استاندارد EN-81 اروپا
        دارای جعبه مقاوم با رنگ الکترو استاتیک
مشخصات فنی تابلو فرمان گیربکسی کاسپین:
        قابلیت راه اندازی آسانسور تا 32 توقف
        قابلیت راه اندازی آسانسورهای دو درب
        امکان استفاده برای انواع مختلف درب
        ایجاد حرکتی نرم و مطلوب با استفاده از انواع درایوهای کنترل سرعت 3VF
        کاهش محسوس مصرف برق
        مجهز به سیستم ADO
        امکان عملکرد به صورت دوبلکس یا گروهی
         مجهز به سیستم هوشمند SHORT FLOOR برای طبقاتی با فاصله بسیار کم و قابل تنظیم براي تک تک طبقات
        امکان دور اندازي در هر طبقه با پرچم اول، دوم و تک پرچم بطور کاملاً مستقل
        افزایش عمر موتور و قطعات مکانیکی به دلیل حذف شوک های ناشی از تغییرات سرعت


تابلو فرمان روم لس کاسپین
 http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/4_tablobargh/caspian/M.R.L.jpg

مشخصات عمومی تابلو فرمان روم لس کاسپین:
        دارای سیستم Auto Leveling
        امکان نمایش کدهای خطا بر روی نمراتور علاوه بر ال سی دی نصب شده بر روی تابلو فرمان
        دارای سیستم نمایش و ذخیره سازی خطاها و ذخیره آنها در صورت قطع برق و ثبت و نمایش خطاها با تاریخ و ساعت وقوع
        مقاوم در برابر نویز و اعوجاج های محیط
        دارای سیستم اصلاح هوشمند جابجایی فاز
        قابلیت کار با انواع نمراتورهای خطی یا کد شده و امکان برنامه ریزی جهت نمایش کدهای ویژه
        مجهز به سیستم کنترل فاز دیجیتال
        حفاظت کامل در مقابل افزایش جریان و اتصال کوتاه توسط فیوز های الکترونیکی در تمام ورودی ها و خروجی هاي سیستم
        دارای سیستم هوشمند و دقیق کنسل کردن درخواست ها با فشار مجدد
        امکان برنامه ریزی متفاوت سرویس دهی در روزها و ساعات هفته
        امکان حذف نرم افزاری شستی های احضار کابین و یا طبقه
        مجهز به سیستم FDO
        مجهز به سیستم ADO
        مجهز به سیستم VIP
        توانایی عملکرد در فازهای I وII آتشنشانی
        عملکرد کاملا مستقل سیستم نجات از سیستم کنترل آسانسور
        انجام عملیات نجات اضطراری بدون وقفه
        اشغال فضای کمتر به دلیل ادغام شدن دو سیستم در یک تابلو
        پرداخت هزینه کمتر در اجرا
        تضمین سازگاری سیستم کنترل و سیستم نجات
        استفاده از المان های درجه یک و کنترل کیفیت سختگیرانه
        مطابق با استاندارد EN-81 اروپا
        دارای جعبه مقاوم با رنگ الکترو استاتیک

مشخصات فنی تابلو فرمان روم لس کاسپین:
        قابلیت راه اندازی آسانسور تا 32 توقف
        قابلیت راه اندازی آسانسورهای دو درب
        امکان استفاده برای انواع مختلف درب
        ایجاد حرکتی نرم و مطلوب با استفاده از انواع درایوهای کنترل سرعت 3VF
        کاهش محسوس مصرف برق
        مجهز به سیستم ADO
        امکان عملکرد به صورت دوبلکس یا گروهی
         مجهز به سیستم هوشمند SHORT FLOOR برای طبقاتی با فاصله بسیار کم و قابل تنظیم براي تک تک طبقات
        امکان دور اندازي در هر طبقه با پرچم اول، دوم و تک پرچم بطور کاملاً مستقل
        افزایش عمر موتور و قطعات مکانیکی به دلیل حذف شوک های ناشی از تغییرات سرعت
        دارای عملکرد کاملا بی صدا با استفاده از کنتاکتورهای بی صدا
        دارای سیستم حفاظت در مقابل حرکت ناخواسته کابین در صورت باز شدن ترمز


تابلو کنترل هیدولیک کاسپین

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/4_tablobargh/caspian/HHEP.png

 


مشخصات عمومی تابلو کنترل هیدولیک کاسپین:


        قابلیت راه اندازی تمامی پاور یونیت های موجود در بازار
        امکان نمایش کدهای خطا بر روی نمراتور علاوه بر ال سی دی نصب شده بر روی تابلو فرمان
        دارای سیستم نمایش و ذخیره سازی خطاها
        مقاوم در برابر نویز و اعوجاج های محیط
        قابلیت کار با انواع نمراتورهای خطی یا کد شده و امکان برنامه ریزی جهت نمایش کدهای ویژه
        حفاظت کامل در مقابل افزایش جریان و اتصال کوتاه توسط فیوز های الکترونیکی در تمام ورودی ها و خروجی هاي سیستم
        دارای سیستم هوشمند و دقیق کنسل  کردن  درخواست ها با فشار مجدد
        امکان حذف نرم افزاری شستی های احضار کابین و یا طبقه
        مجهز به سیستمVIP
        انجام عملیات نجات اضطراری بدون وقفه
        اشغال فضای کمتر به دلیل ادغام شدن دو سیستم در یک تابلو
        پرداخت هزینه کمتر در اجرا
        تضمین سازگاری سیستم کنترل و سیستم نجات
        توانایی عملکرد در فازهای I وII آتشنشانی
        استفاده از المان های درجه یک و کنترل کیفیت سختگیرانه
        مطابق با استاندارد EN-81 اروپا
        دارای جعبه مقاوم با رنگ الکترواستاتیک

 مشخصات فنی تابلو کنترل هیدولیک کاسپین:
        امکان استفاده از انواع مختلف درب
        دارای سیستم ریلولینگ جهت همسطح سازی مجدد کابین
        دارای کنترل بار دیجیتال جهت حفاظت سیم پیچ های موتور
        راه اندازی به صورت ستاره مثلث با امکان تنظیم زمان تاخیر
        امکان تنظیم تاخیر در خاموش شدن موتور(به منظور کاهش شوک در توقف)
        امکان ایجاد تاخیر در عملکرد سنسور ایست و تنظیم مقدار آن،جهت لول گیری بدون نیاز به تغییر محل آهنربا
        امکان تنظیم زمان تاخیر در روشن و خاموش شدن تمامی شیرها
        ابعاد مناسب 60cm x 100cm x 30cm
        دارای انواع سیستم کنترل ترافیک استاندارد
        نمایش جریان لحظه ای هر فاز موتور بر روی نمایشگر LCD
        انجام عملیات نجات اضطراری هنگام قطع برق
        دارای شارژر هوشمند چند مرحله ای برای افزایش طول عمر مفید باتری ها
        امکان غیر فعال کردن سیستم نجات اضطراری درصورت نیاز

 


 

 

 

  • معرفی

  • گواهی استاندارد

  • مشخصات فنی

  • درباره