سیم بکسل کیس وایر کره  :                                                                                     http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/6_simboxel/korea/company_0601_img01.gif

 سیم بکسل کیس وایر کره بعنوان تنها تولید کننده سیم بکسل های فولادی پر کربن در کشور کره که توسط وزارت علوم و تحقیقات کره بعنوان یک تولید کننده با قابلیت های تحقیقاتی و علمی در مارچ 1990 به ثبت رسیده است فعالیت گسترده ای در زمینه تولید انواع سیم بکسل ها با ساختار های مختلف دارد. کیفیت و طول عمر سیم بکسل کیس وایر کره بالاخص از سال 1998 با انتقال کارخانه از شهر بوسان به شهر پوهانگ و با افزودن مدرن ترین تکنولوژی و دستگاه های تست به مجموعه بصورت چشم گیری افزایش پیدا کرده است. کلیه محصولات کیس وایر قبل از عرضه به بازار بصورت کامل مورد تست های شیمیایی (متریال) و فیزیکی (کشش) قرار میگیرند و سیم بکسل کیس وایر کره همراه با سرتیفیکت به بازار عرضه می شود. کمپانی مرکزی کیس وایر کره در حال حاضر از نظر موقعیت مکانی در بین کارخانجات تولید کننده آهن و فولاد و چند دانشگاه معتبر قرار گرفته و این افتخار را دارد با تبادل اطلاعات با دانشگاه ها و صنایع مرتبط بصورت پیوسته در بهبود کیفیت محصولات خود گام بر دارد.

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/6_simboxel/korea/productImage-Wire-Rope.jpg


صنایع مصرف کننده سیم بکسل کیس وایر کره

سیم بکسل کیس وایر کره با خواص مکانیکی کاملا متفاوتی از مقاومت کششی، انعطاف، مقاومت محیطی، نوع تاب و پروفیل مفتول بکار رفته در استرند با بکار گیری ترکیبات شیمیایی متفاوت، بافت های مختلف و استفاده از مغزی های متنوع برای سیم بکسل مطابق با صنایع مصرف کننده متفاوتی تولید و عرضه میشود. البته تولیدات شرکت کیس وایر به سیم بکسل محدود نشده و این شرکت به تولید انواع مفتول های فولادی تقویت کننده لاستیک، شلنگ، مفتول های فنری، مفتول های آلات موسیقی ، سیم بکس های مهار و استرند بتن نیز می پردازد. از میان محصولات و تولیدات متنوع شرکت کیس وایر کره سیم بکسل های آسانسوری، نتاب، کمپکت و سیم بکسل های مهاری این شرکت دارای شهرت جهانی می باشند. قیمت سیم بکسل کیس وایر بالاتر از محصولات چینی و داخلی می باشد اما کیفیت این محصولات مطابق با بالاترین استاندارد ها بوده و با کیفیت معتبرترین تولید کنندگان جهانی برابری دارد.

سیم بکسل آسانسوری کیس وایر کره با سه دسته بندی مختلف سیم بکسل جرثقیل آسانسور که با ساختار 8X19S, 6X19W, 8X25Fi, 6X25Fi تولید میشود و سیم بکسل گاورنر با ساختار های 6X24, 8X25Fi, 6X19S, 8X19S تولید میشوند. همچنین سیم بکسل جبران کیس وایر نیز با ساختار های 6X37, 6X19S, 8X19S تولید و عرضه شده اند.
سیم بکسل نتاب کیس وایر با قابلیت های مقاومت کششی بسیار بالا، انعطاف بالا، مقاومت در برابر سایش بسیار بالا با 19 و 35 استرند 7 تایی تولید میشوند و به عنوان سیم بکسل تاور کرین مورد استفاده قرار می گیرند

 

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/6_simboxel/korea/Capture.JPG

 

 

  • معرفی

  • گواهی استاندارد

  • مشخصات فنی

  • درباره