http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/5_reil/montefro/logo/logo2.pngریل مونته فرو چین
 

درباره شرکت ریل مونته فرو :

 سرچشمه ریل مونته فرو MONTEFERRO به اواخر دهه 1940 میلادی برمی گردد که عملیات در میلان ، شمال ایتالیا آغاز شد. در دهه های بعد ، فعالیت های آن به سرعت گسترش یافت تا از صنعت آسانسور رو به رشد در اروپا حمایت کند. این رشد منجر به ایجاد تأسیسات جدید در مونوال ، ایتالیا ، در اوایل دهه 70 شد. در این دهه نام ریل مونته فرو MONTEFERRO شروع به تحکیم موقعیت خود در بازار آسانسور اروپا و گسترش آن به بازار آسانسور در سراسر جهان کرد. در 1980s و 1990s ،  ریل مونته فرو MONTEFERRO ایجاد یک شبکه تولید جهانی را در سراسر جهان تقویت کرد و موقعیت خود را تثبیت کرد. به عنوان اولین مرحله ، دو سرمایه گذاری مشترک در جمهوری خلق چین (1991) و جمهوری چک (1993) تأسیس شد. در سال 2000 اتحادیه جهانی راه آهن راهنمای بین ریل مونته فرو MONTEFERRO و SSS / MRM رشد بین المللی دیگری را با دو کارخانه در کانادا و توسعه راه آهن جدید راهنمایی ایجاد کرد.
تأسیس در برزیل.
در سال 2005 ، ریل مونته فرو MONTEFERRO با Sanhang Elevator Co.Ltd توافق نامه ای را برای بهبود حضور در بازارهای رو به رشد چین و منطقه اقیانوس آرام امضا کرد و افزود: دو کارخانه دیگر در چین و این برجستگی تقویت ریل مونته فرو MONTEFERRO در بازارهای جهانی است.

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/5_reil/montefro/1/-%20--3.JPGhttp://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/5_reil/montefro/1/-%20--5.JPGhttp://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/5_reil/montefro/1/-%20--4.JPG

بیش از نیم قرن تجربه فن آوری ، یک سنت طولانی تحقیق و توسعه ، حضور در همه قاره ها با واحدهای تولیدی آن ، اتحادهای استراتژیک برای تهیه مواد اولیه با کیفیت بالا ، همکاری با مشتریان در هر گوشه دنیا ، سطح بالای ادغام قطعات در منابع کامل سیستم: همه اینها به عنوان ارائه دهنده راه حل در سراسر جهان برای برنامه های کاربردی راه آهن راهنمایی و رانندگی برای صنعت آسانسور.

ارائه راه حل هایی برای بازار آسانسور جهان از طریق ارتقاء توانایی هر واحد محلی به مشتریان با به اشتراک گذاری تجربه جهانی.

با تمرکز بر ایجاد روابط تجاری قوی با مشتریان ، هدف استراتژیک ریل مونته فرو MONTEFERRO توسعه خدمات ارزش افزوده برای کاهش هزینه های کل ریل های راهنمای نصب شده است.

در هر نقطه از جهان مشتریان ما از تحقیقات و توسعه مداوم و فداکاری ریل مونته فرو MONTEFERRO برای تهیه محصولات و خدمات یکپارچه بهره مند می شوند.

پایه و اساس راهنماهای ریل با کیفیت بالا با مواد اولیه با کیفیت بالا آغاز می شود.
ریل مونته فرو MONTEFERRO واحدهای تولیدی خود را از لحاظ استراتژیکی قرار داده است اینگونه است که مواد اولیه را از مواد اولیه خارج کنیم. این کارخانه ها با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات نورد چرخشی ، کیفیت مواد اولیه را تضمین و تأیید می کنند. در نتیجه ، ریل مونته فرو MONTEFERRO قادر به مشخص کردن الزاماتی مانند استانداردهای JIS است و گسترده ترین طیف پروفایل راه آهن راهنما را به مشتریان خود ارائه می دهد.

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/5_reil/montefro/logo/logo.JPG

ریل های راهنمای نورد سرد

ریل مونته فرو MONTEFERRO در اواخر دهه 40 ، فرآوری نورد سرد را وارد بازار ریل آسانسور کرد. از طریق بهبود مستمر و بهینه سازی در همکاری با کارخانجات نورد ، 3 کیلوگرم در لیتر تا 14 کیلوگرم بر متر برای کاربردهای زیر دو متر در ثانیه (400 فوت برای دقیقه) و برای ظرفیت بار متوسط.

ریل راهنمای ماشینکاری ریل مونته فرو
محدوده محصولات ریل ماشینکاری ریل مونته فرو MONTEFERRO شامل ریل های 8 کیلوگرم بر لیتر تا 50 کیلوگرم  برای بار بالا ، فرکانس بالا ، سرعت بالا و برنامه های ویژه است. کارخانه های ریل مونته فرو MONTEFERRO  مشترک کار می کنند

استاندارد ، ارائه سطح سواری پیشرفته.
ریل راهنمای سرعت بالا
برای کلیه اندازه های ریل های راهنمای ماشینکاری شده مطابق با ISO ، JIS و سایر استانداردها و همچنین برای استانداردهای خاص مشتری ، کاهش تحمل و نیازهای ویژه بر اساس سرعتها انجام می شود.
 از سرعت 4m / sec تا بیش از 10 متر بر ثانیه ریل راهنماهای با کیفیت بالا باتوجه به نیاز بازار 

هر مشتری ریل مونته فرو MONTEFERRO استانداردهای تولید ، تحویل و نصب خود را دارد. ریل مونته فرو MONTEFERRO طیف گسترده ای از توصیه ها را برای راهنماهای ریلی و عرضه لوازم جانبی ارائه داده است.

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/5_reil/montefro/logo/homeArticleBg2.png
راه حل های بسته بندی ریل مونته فرو
راه حل های کمیسیون یا قرارداد
ریل های راهنما با صفحات ماهی از پیش نصب شده
سیستم های بلند

زمان تحویل ریل مونته فرو
ارزیابی مداوم عملکرد تحویل ما ، سنجشی برای ارزیابی کیفیت خدمات ارائه می دهد. ریل مونته فرو MONTEFERRO بر اهمیت این جنبه در عملکرد و عملکرد آن تأکید می کند
آموزش پلوی.

سرعت ، امنیت و کیفیت ریل مونته فرو:

اینها ویژگیهای متداول خدمات ما مانند مونتفررو هستند.

حمل و نقل ریل مونته فرو
ریل مونته فرو MONTEFERRO از روش حمل و نقل استفاده می کند که به بهترین نحو مورد نیاز مشتری را تحویل می دهد و برترین وسایل حمل و نقل که تضمین کننده انجام خدمات و شرایط تحویل است.

بسته بندی ریل مونته فرو
ریل مونته فرو MONTEFERRO همه ریل ها را با بسته بندی فراهم می کند که اطمینان از تحویل ریل های راهنمای کامل را دارد. محافظت از کلید (زبان) و کلید (شیار) و همچنین کمک به برچسب زدن و مارک کردن محصول برای شناسایی آسان تر.
فراتر از بسته بندی استاندارد با طیف گسترده ای از راه حل های سفارشی برای ریل های راهنما و لوازم جانبی در همه واحدهای ریل مونته فرو MONTEFERRO وجود دارد.

محافظت در برابر زنگ زدگی ریل مونته فرو
برای اطمینان از محافظت مناسب از سطح محافظ ، روکش محافظ باید با روشهای مختلف حمل و نقل ، شرایط نگهداری و فرآیند تمیز کردن نهایی سازگار باشد.
علاوه بر مهار کننده های استاندارد زنگ جهانی ، ویژه مشتری
روکش عتیقه ای

در خطوط تولید ریل مونته فرو MONTEFERRO مدیریت می شوند.


خدمات مشتری ریل مونته فرو

ریل مونته فرو MONTEFERRO در فداکاری ما به خدمات به مشتری افتخار می کند. این شرکت جزئیات مربوط به برنامه های آموزشی را برای خدمات به مشتریان ارائه می دهد
کارکنان ، اطمینان حاصل کنند که هر زمان که مشتری درخواست کند ، به صورت حرفه ای و فوری رسیدگی می شود.

 

 

کاتولوگ ریل مونته فرو ایتالیا :

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/5_reil/montefro/1/m.JPGhttp://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/5_reil/montefro/1/1.JPG

 

 

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/5_reil/montefro/1/2.JPGhttp://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/5_reil/montefro/1/3.JPG

 

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/5_reil/montefro/1/4.JPGhttp://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/5_reil/montefro/1/6.JPG

 

  • معرفی

  • گواهی استاندارد

  • مشخصات فنی

  • درباره