http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/5_reil/torkrey/logoe.JPGریل آسانسور ترک ریل ترکیه       

 

 

درباره شرکت ریل ترک ریل ترکیه :

شرکت آهن و فولاد ğelikoğlu در کارابک تاسیس شد که محل تولید آهن و فولاد است. شرکت ما در بخش آهن و فولاد فعالیت می کند و با رعایت استانداردها و عدم ترک ایدئولوژی های با کیفیت ، فعالیت خود را ادامه می دهد. کارخانه ما در مساحت 50،000 متر مربع واقع شده است که 25،000 متر مربع آن بسته است. به عنوان ترک ریل، ما 5000 تن ظرفیت تولید راه آهن آسانسور ماهانه و 120،000 ظرفیت نورد گرم سالانه داریم. ما فعلاً محصولات خود را به بیش از 30 کشور در سراسر جهان صادر می کنیم. در سال 1998 این شرکت شروع به کار تخصصی خود در بخش فولاد و کارکنان با تجربه به سمت تولید راه آهن آسانسور کرده است. نام تجاری ترک ریلطی چند سال در بخش آسانسور ترکیه مشهور شده است. شرکت ما محصولات واجد شرایط را به بخش آسانسور عرضه می کند و از سال 2001 صادرات را آغاز کرده است.

 http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/5_reil/chilic/2.jpg

 

برای رسیدن به مشتریان و گروه های هدفمند در بازار داخلی و فروش محصولات خود ، باید روابط نزدیک تری با گروه های هدفمند خود برقرار کنیم. لذت مشتری داخلی و بین المللی به عنوان ضمانت سرمایه گذاری های زیر تلقی می شود. ما به انجام فعالیتهای تحقیق و توسعه برای تحلیل ابزارهای دستیابی به مشتریان و یافتن مشتریان جدید با انجام نتایج بازار می پردازیم.

http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/5_reil/chilic/celikray-t50-a-50x50x5mm-ray-4.jpg http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/5_reil/torkrey/turkray-t90b-ray.jpg

 

 http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/5_reil/chilic/slider2.jpg

 

کارخانه ریل آسانسور ترک ریل ترکیه

 http://aasansor.ir/images/product/3_type_of_parts/5_reil/chilic/slider1.jpg

 

  • معرفی

  • گواهی استاندارد

  • مشخصات فنی

  • درباره