تعمیر برد درب آسانسور:

تیم متخصص و حرفه‌ای مهندسین برق جهت تعمیر برد وموتورآسانسور در شرکت سمان برد آسانسور:
با گسترش هر چه بیشتر تکنولوژی و به‌روز شدن وسایل و همچنین کاربرد بردهای الکترونیکی آسانسور در قطعات الکترونیکی آسانسور و همچنین مشاهده مشکلاتی که در رابطه با خرابی انواع قطعات آسانسور و برد آسانسور پیش می‌آمد و عدم تخصص بعضی از تعمیرگاه‌ ها و افراد، در رابطه با تعمیر برد و تعمیر قطعات آسانسور ، ما را بر آن داشت تا خدمات حرفه‌ای و تخصصی را تدارک ببینیم در همین راستا تیمی تخصصی از مهندسین برق الکترونیک، برق کنترل تشکیل داده که خدمات تخصصی و حرفه‌ای درزمینه ی تعمیر انواع برد الکترونیکی آسانسور موتور آسانسور و قطعات آسانسور را به همشهریان عزیز ارائه دهند.

توانمندی‌های شرکت سمان برد آسانسور :

با گذشت چندین سال ، خوشبختانه توانستیم با ارائه خدمات باکیفیت و همچنین حمایت مشتریان وفادار خود فعالیت‌های خود را توسعه داده و اکنون نیز سعی در ارتقاء هر چه بیشتر خدمات و توسعه را داریم .
    در اختیار داشتن مهندسین برق الکترونیک و مهندس برق قدرت
    در اختیار داشتن کارگاه مجهز
    در اختیار داشتن تجهیزات به‌روز و استاندارد برای تعمیر و همچنین عیب‌یابی تخصصی انواع بردهای آسانسور و دیگر قطعات آسانسور

خدمات شرکت سمان برد آسانسور در زمینه تعمیر قطعات آسانسور و تعمیر برد آسانسور :

ارائه کلیه خدمات فنی و مهندسی بر اساس استانداردهای بین‌المللی درزمینه ی عیب‌یابی و تعمیرات برد های آسانسور الکترونیکی  شامل : بردهای الکترونیکی تابلو آسانسور ، برد درب آسانسور ، برد تابلو کارکدک، ترانس درب، سیستم‌های کنترل آسانسور، برد تابلو دو سرعته و تک سرعته ، درایو تابلو فرمان آسانسور، برد درب‌های اتوماتیک آسانسور ، برد درب‌ نیمه اتوماتیک آسانسور می‌باشد.

اهمیت تعمیر بردهای آسانسور :
تعمیرات برد الکترونیکی و دیجیتالی آسانسور امروزه لازم الاجرا در بسیاری از قطعات آسانسور از جمله درب های آسانسور و تابلو های آسانسور و پرده های نوری و ... می باشد. این بردها شامل قطعات مختلفی هستند که به‌ مرور زمان براثر کارکرد زیاد و همچنین وارد آمدن ضربه و یا دلایل دیگر ممکن است دچار مشکل شوند.

اهمیت استفاده از افراد متخصص درتعمیر بردهای آسانسور :

تست بردهای آسانسور ، عیب‌یابی و تعمیر برد الکترونیکی آسانسور  نیازمند تخصص و مهارت لازم در این زمینه می‌باشد و چنانچه فرد مهارت کافی را در این زمینه نداشته باشد امکان دارد هنگام تست و عیب‌یابی نادرست به بقیه قسمت‌های برد آسیب‌زده و هزینه‌ها و آسیب‌های جدی‌تری را وارد نماید. پس تعمیرات برد های آسانسور نیاز به افرادی دارد که علاوه برداشتن مهارت و دانش کافی، با تمامی اصول، قواعد و ترفندهای عیب‌یابی و تعمیر برد آسانسور آشنا باشد و آن‌ها را بداند.

تعمیر برد درب های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک آسانسور:
تعمیر برد درب مریح ، تعمیر برد درب مری، تعمیر برد درب آرین سیستم رو، تعمیر برد درب سماتیک، تعمیربرد درب بیابانی، تعمیر برد درب حریری، تعمیر برد درب روانکار، تعمیر برد درب یاران، تعمیر برد درب رسیس، تعمیر برد درب راسیس، تعمیر برد درب سماتیک 2000، تعمیر برد درب سلکوم، تعمیر برد درب زرین، تعمیر برد درب فرماتور، تعمیر برد درب پریسما، تعمیر برد دلفین، تعمیر برد پرده نوری، تعمیر برد پرده نوری وکو ، تعمیر برد پرده نوری جنتا

تعمیر موتور درب های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک آسانسور:
تعمیر موتور درب مریح ، تعمیر موتور درب مری، تعمیر موتور درب آرین سیستم رو، تعمیر موتور درب سماتیک، تعمیرموتور درب بیابانی، تعمیر موتور درب حریری، تعمیر موتور درب روانکار، تعمیر موتور درب یاران، تعمیر موتور درب رسیس، تعمیر موتور درب راسیس، تعمیر موتور درب سماتیک 2000، تعمیر موتور درب سلکوم، تعمیر موتور درب زرین، تعمیر موتور درب فرماتور، تعمیر موتور درب پریسما، تعمیر موتور دلفین
 
 تعمیر برد منبع تغذیه آسانسور:
امروزه تقریباً تمامی قطعات الکترونیک آسانسور که ساخته ‌شده است دارای برد می‌باشد و قطعاً آن‌ها دارای برد منبع تغذیه می‌باشند. منبع تغذیه از قطعات مهم و ضروری این وسایل به‌حساب می‌آید.
تعمیرات تخصصی منبع برد تغذیه درب اتومات و نیمه اتومات آسانسور، تعمیر منبع تغذیه درب مریح ، تعمیر منبع تغذیه درب مری، تعمیر منبع تغذیه درب آرین سیستم رو، تعمیر منبع تغذیه درب سماتیک، تعمیرمنبع تغذیه درب بیابانی، تعمیر منبع تغذیه درب حریری، تعمیر منبع تغذیه درب روانکار، تعمیر منبع تغذیه درب یاران، تعمیر منبع تغذیه درب رسیس، تعمیر منبع تغذیه درب راسیس، تعمیر منبع تغذیه درب سماتیک 2000، تعمیر منبع تغذیه درب سلکوم، تعمیر منبع تغذیه درب زرین، تعمیر منبع تغذیه درب فرماتور، تعمیر منبع تغذیه درب پریسما، تعمیر منبع تغذیه دلفین

 

تحویل فوری :

با توجه به حرفه‌ای بودن تیم و همچنین تجربه آنان کلیه خدمات ارائه‌شده ازجمله تشخیص سریع مشکل و همچنین تعمیرات بردهای الکترونیکی آسانسور در سریع‌ترین زمان ممکن انجام‌شده و در کمترین زمان تحویل صورت می‌گیرد.

 ارسال به کلیه نقاط ایران :
بعد از تعمیر بردهای الکترونیکی آسانسور و تعمیر قطعات آسانسور ارسالی مشتریان، قطعات تعمیر شده به آدرسی که مشتریان اعلام کرده‌اند ارسال می‌گردد. این شرکت آماده ارائه خدمات به کلیه نقاط ایران می‌باشد و بردها و قطعات تعمیر شده به کلیه نقاط ایران ارسال می‌گردد.

 عیب‌یابی کامل و تعمیرات تخصصی :
قطعات و بردهای دارای مشکل توسط متخصصین و تیم حرفه‌ای و باتجربه به‌صورت کامل عیب‌یابی و کلیه قسمت‌ها جزءبه‌جزء آنالیز می‌شوند و تعمیرات توسط کارشناسان مربوطه و به‌صورت تخصصی صورت می‌گیرد.

 پشتیبانی :
شرکت سمان برد آسانسور با استفاده از کادری باتجربه و حرفه‌ای، آماده پاسخگویی شما مشتریان عزیز درزمینه ی مشکلات بردهای الکترونیکی آسانسور و همچنین بردهای تعمیر شده آسانسور و قطعات معیوب آسانسور می‌باشد.

مراحل تعمیر بردهای الکترونیکی سردرب آسانسور :
    باز کردن بدنه دستگاه و جدا کردن برد از آن
    بررسی اتصال محکم تمامی قطعات به برد
    بررسی تمیز بودن پایه قطعات سوکتی و اطمینان از برقراری اتصال صحیح آن ها
    اطمینان از تمیزی برد و عدم حضور قطعه خارجی در آن
    بررسی اتصالات سیمی و توجه به برقراری اتصال بین آن ها
    در این مرحله باید ظاهر قطعات را بررسی کرد، گاهی اوقات قعطات سوخته تغییر رنگ میدهند و
    یا بدنه آن ها ذوب میشود
    چک کردن پایه ها و سیم های خارج شده از یک قطعه که ممکن است اتصال آن خراب شده باشد.
    در نهایت اگر هیچ کدام از موارد بالا اتفاق نیفتاده بود، با داشتن یک مولتی متر و تجهیزات مونتاژ، به عیب یابی قطعات پرداخته و قطعه ناسالم را تشخیص میدهیم و در نهایت قطعه معیوب را از روی برد جدا کرده و با قطعه سالم تعویض میکنیم

هزینه تعمیر برد در سمان برد آسانسور :
هزینه تعمیر برد، یکی از مسئله‌های مهم در هنگام تعمیر بردهای آسانسور است. بسیاری از وسایلی که امروزه از آن استفاده می‌کنید دارای برد می‌باشند و این قطعات ممکن است بنا به دلایلی آسیب ببینند و شما نسبت به تعمیر آن اقدام کنید. قطعاً می‌خواهید بدانید هزینه تعمیر برد و قطعات آسانسور چقدر می‌شود در بعضی موارد هزینه تعمیر برد آسانسور و موتورآسانسور با توجه نوع قطعه آسانسور و نوع تعمیر قطعات آن مقرون‌به‌صرفه نیست و شما ترجیح می‌دهید قطعه جدیدی را خریداری نمایید تا اینکه بخواهید این برد را تعمیر کنید.

هزینه تعمیر برد و موتور آسانسور در همه بردها یکسان نیست و با توجه به عوامل مختلف متفاوت می‌باشد در ادامه به عواملی که بر هزینه تعمیر برد و موتور سر درب تأثیر دارد اشاره می‌شود.

فاکتورهای مؤثر در هزینه تعمیر برد :

 نوع بردهای الکترونیکی آسانسور :بردهای الکترونیکی انواع مختلفی دارد و تعمیر هرکدام باهم متفاوت می‌باشد درنتیجه هزینه تعمیر آن‌ها نیز متفاوت است.
    مین برد یا سایر بردهای آسانسور: بعضی از وسایل هستند که چند برد دارند یک برد به‌عنوان برد اصلی یا مین برد و بردهای دیگر مانند بردهای کنترلر و … هستند بااین‌وجود دستگاه عیب‌یابی شده و با توجه به نوع عیبی که دستگاه دارد مشخص می‌شود که کدام‌یک از بردهای باید تعمیر شود و هزینه‌های آن‌ها باهم متفاوت است.
    نوع تعمیر برد آسانسور: همان‌طور که می‌دانید بردهای الکترونیکی آسانسور نیز دارای قطعات مختلفی می‌باشند و بر اساس نوع عیب هر یک از این قطعات روی برد تعویض یا تعمیر می‌شود.
    نوع برند تولیدی قطعه ی آسانسور: بردهای برند های مختلف باهم متفاوت است مثلاً برد درب مری ، برد درب سماتیک ، … باهم تفاوت دارد درنتیجه هزینه تعمیر آن‌ها نیز یکسان نمی‌باشد.
    نوع تعمیر:  بعضی از تعمیرات در بردها ی آسانسور جزئی می‌باشد و با تعمیر قسمتی از برد عیب برطرف می‌شود در موارد دیگر ممکن است احتیاج به تعمیر تخصصی‌تر داشته باشد و این تعمیرات تخصصی نیاز به دستگاه‌های پیشرفته دارد در این صورت هزینه تعمیر با مورد قبلی متفاوت است.
    نوع قطعات تعویضی و تعمیری: در تعمیر بردهای آسانسور بعضی مواقع مشکل به‌گونه‌ای است که علاوه بر تعمیر قسمتی از برد باید قطعه‌ای از برد نیز تعویض شده و این قطعه در موارد مختلف دارای قیمت‌های متفاوت می‌باشد. در این موارد هم هزینه تعمیر داریم و هم هزینه تعویض قطعه درنتیجه هزینه تعمیرات متفاوت خواهد بود با مواردی که فقط تعمیر دارند و یا فقط تعویض قطعه.
    هزینه تعمیر برد درب: برد سر درب آسانسور دارای انواع مختلفی می‌باشد و با توجه به مدل و برندهای مختلف هرکدام از این دربهای آسانسور دارای بردهای متفاوتی می‌باشد قطعات به‌کاررفته روی بردها نیز متفاوت است حتی ممکن است دارای چند برد (مین برد و کنترلرو …) باشد و برحسب اینکه عیب مربوط به کدام‌یک از بردها باشد تعمیر آن‌ها نیز متفاوت است بر همین اساس هزینه تعمیر برد درب آسانسور با توجه به مدل‌های مختلف متفاوت است.
    هزینه تعمیر موتور سردرب آسانسور : همان‌طور که می‌دانید امروزه درب های آسانسور دارای مدل و برندهای متفاوتی می‌باشد و شرکت‌های سازنده این وسایل با توجه به مسائل مختلف موتورهای مخصوص و مختلفی را در طراحی این قطعه به کار می‌برند. به همین دلایل نمی‌توان گفت هزینه موتور سردرب آسانسور چقدر است باید نوع موتور سردرب آسانسور و مدل آن مشخص شود.
    هزینه تعمیر برد آسانسور:  بردهای آسانسور نیز مانند سایر وسایل الکترونیکی دارای مدل و برندهای متفاوتی می‌باشد مثلاً قطعات آسانسور های ایرانی ساخت شرکت‌های متفاوتی می‌باشد درنتیجه بردها و قطعات به‌کاررفته در آن نیز باهم یکسان نیست و تعمیر آن‌ها نیز باهم متفاوت است و این تفاوت در میزان هزینه تأثیر دارد.
    هزینه تعمیر درب اتوماتیک و نیمه اتوماتیک آسانسور:  از خرابی‌های شایع آن خرابی برد و موتورسر درب  می‌باشد که با خاموش شدن همراه است با توجه به نوع عیب آن معمولاً احتیاجی به تعویض برد و موتور سردرب نیست و قابل تعویض است و هنگام عیب‌یابی و و با توجه به مدل درب اتوماتیک و نیمه اتوماتیک آسانسور هزینه تعمیر و یا تعویض و اینکه مشکل از برد سردرب آسانسور یا موتور سر درب آسانسور و یا برد منبع تغذیه آسانسور می‌باشد و یا سایر موارد مشخص می‌شود.
    هزینه تعمیر برد تابلو آسانسور: با توجه به اینکه برد تابلو آسانسورنیز مانند سایر برندها همگام با تکنولوژی امکانات این وسیله را ارتقاء داده و سعی کرده است از امکانات پیشرفته‌تری استفاده کنید و بر قابلیت‌های آن افزوده است و برد تابلو آسانسورنیز متفاوت از سایر وسیله‌ها می‌باشد و تعمیر آن باید توسط متخصصین صورت گیرد و نوع ارور و عیب و خرابی در برد تابلو آسانسوربا توجه به مدل‌های مختلف متفاوت است و بر اساس این فاکتورها هزینه تعمیر مشخص می‌شود.
    هزینه تعمیر درایو تابلو آسانسور:  درایو تابلو آسانسور در مدل و برندهای متفاوتی وجود دارد و قطعاتی که بر روی آن استفاده می‌شود نیز متفاوت است و با توجه به مدل فرق می‌کند درنتیجه با توجه به قطعات و مدل هزینه‌های آن مشخص می‌گردد.

 

 


هزینه تعمیر برد آسانسور در شرکت سمان برد :
هزینه تعمیر برد در مرکز تعمیرات تخصصی بردهای الکترونیکی، سمان برد  همواره مطابق با تعرفه بوده و این شرکت تلاش دارد با انجام تعمیرات تخصصی و جزءبه‌جزء و در سریع‌ترین زمان، کمترین و مناسب‌ترین هزینه را از مشتریان دریافت نماید. شما می‌توانید درزمینه ی تعمیر انواع بردهای آسانسور خود با کارشناسان سمان برد مشورت نموده و همچنین با توجه به مشکل بردتان میزان هزینه آن را قبل از تعمیر بپرسید.

 

 

اینستای تعمیر برد آسانسور و تعمیر قطعات آسانسور

 


 

 

گوگل مپ تعمیر برد درب آسانسور

 

 

 

  • معرفی

  • گواهی استاندارد

  • مشخصات فنی

  • درباره